2733
2734
عنوان

بالاخره منم مادر شدم😍😍😍 خدایا شکرت🙏😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3353 بازدید | 225 پست
اول که انشاالله باردار باشی عزیزم دیگه بی بی چک نداری  یدونه دیگه تست کنی

میگم اگه خراب بود کلا پخش میشد این دقیق افتاد روخط تی پخش شد

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر خیلی حس خوبیه یکی بیاد اینجا این حرفو بزنه انشالله صحیح و سالم بیاد بغلت🌹😍میشه برای منم د ...

آره عزیزم ان شاءالله به حق امام حسین به زودی باردار بشی یه بچه سالم و صالح و خوشگل خدا بهت بده 

ن دیگه اونم دیشب گذاشتم پنجشنبه موعدمه..

پس انشاالله مثبته 

برا خواهرم یک هفته قبل از موعد اینجوری بود رنگش پخش شد سه روز بعد تست زد دو خط پررنگ افتاد

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2731
با دارو منظم بود 6 ماه دارو خوردم  دوماه آخر داروی نخوردم ماه اول دارو نخوردم 4 روز عقب انداخت ...

چی بهت داده بود دکتر برای منظم شدن پریودت و چه جوری استفاده میکردی؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
پس انشاالله مثبته  برا خواهرم یک هفته قبل از موعد اینجوری بود رنگش پخش شد سه روز بعد تست زد دو ...

انشاالله  این ماه یکم لکه بینی کمر درد پادرد داشتم از اونجا میگم شاید مثبته وگرنه آدم غیر منطقی نیستم😅😅

حالا تا ۳ روز بعد موعد صبر میکنم انشاالله که هستم😍

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
2738
برای منم دعا کن یک سال شده...الانم3روز دیگه مونده..اگه خدایی نکرده این ماهم نشد میخواد عسل وسیاه دون ...

عسل طبیعی و خوب بخر جواب میده من مقدار سیاهدونشو زیاد می‌ریختم و نکوبیده میخوردم به شوهرمم دادم خورد از روز اول پریود تا 20 روز بعد ناشتا هردوتون بخورید 

من تنبلی کردم فقط 12 روز خوردیم با شوهرم 

انشاالله  این ماه یکم لکه بینی کمر درد پادرد داشتم از اونجا میگم شاید مثبته وگرنه آدم غیر منطقی ...

انشاالله که هستی عزیزم کنم برات صلوات میفرستم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
برای شما ایت الکرسی  خوندم   ان شالله  مامان  نی نی سالم  و صالح  بشی ...

ان شاءالله بارداری خوبی داشته باشی و به سلامت بیاد تو بغلت نی نیت. برات صلوات فرستادم 

من ۶ روز عقب انداختم بعد ۶ روز ورزش کردم پریود شدم و ازون روز سه روز میگذره هر روز ی ذره خون سیاه میاد ازم با عرض معذرت کلا از صب تا شب اندازه ی دونه سکه ...خیلی نگرانم چرا پریم اینجوری شده

تنبلی تخمدان دارمو پلی کیستیکم 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
قرصش وقطرشو خودسر مصرف کردی؟؟

بله دوماه بود دیگه کلا داروهای شیمیایی رو قطع کردم آخه معدم داغون شده بود هرماه کلی قرص 6 ماه دارو میخوردم دیگه دوماه قطعش کردم ماه دوم تو نی نی سایت دیدم بچه ها خیلی از این قطره تعریف کردن من خودسر رفتم قرصشم خریدم یعنی انگار با دوز بالا خوردم این دارو رو البته تو اینترنت سرچ کردم دیدم کاملا گیاهیه و ضرر نداره به خاطر همین دوزش رو خودم بردم بالا 

2706