2737
2734
نه دیگه اگه تو دوستی خانواده ها بعد مثن 3 ماه در جریان قرار بگیرن بهتره  ضمن اینکه تو سنتی یکی ...

عزیزم اینجا یه سایته با عقاید مختلف که هیچ کس به کس دیگه احترامی نمیزاره فکر میکنن اومدیم دعوا . تو برو پیش مشاور کسی که درس مشاوره خونده . یکی اینجا ضربه دیده از سنتی میگه بده یکی هم از دوستی ضربه دیده میگه بده 

99/9/9به تمامه آرزوهام میرسم . لطفا برای من و سلامتی خودتون یه صلوات بفرستید❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگه اگه تو دوستی خانواده ها بعد مثن 3 ماه در جریان قرار بگیرن بهتره  ضمن اینکه تو سنتی یکی ...

اینجوری ک بخوای با یکی باشی حالا تازه ببینی قصدش جدی هست یا نه رو من نمیپسندم..اومدیم بعد چند ماه ب خانوادش نگفت ولت کرد و تو وابسته شده بودی یا ب خانوادت گفته بودی ضایع میشی دیگه بعد میخوای باز همین شیوه رو با کس دیگه شروع کنی عمرت میره که...یا تو بعد چند ماه خوشت نیمد و اون طرف ول کنت نشد چون درگیر احساس با تو شده بود و هی بخواد اذیتت کنه....ب ایناش باید فکر کرد..دوستی اما اگر زیاد داره..تازه تهشم خانواده میگه خودت خواستی برو خودت درست کن ب مشکلی بخوری....ولی سنتی ایتجور نیست خانواده حامی...بای

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
😁 بله اگه انتخاب نادرست باشه و بدون اطلاع خانواده 

شده دیدم انتخاب مثلا درست هم بوده با اطلاع خانواده از خانواده های مهم و باابرو و سرشناس اما بازهم بعدا به جدایی رسیده. داشتیم چندتا اطرافیان. این ملاک نیست اصلا

2728
یعنی واس دوستی هم پیش مشاور میشه رفت ؟ که مثن بگه دوست شیم یا نه؟

اره حتما حتما برو بگو دلایل خودت رو اونم با دلایل مهم و درست میاد میگه نه از تجربه یا دیدم اطرافیان . مشاور طبق واقعیت میگه بهت . سه جلسه مشاور برو خودت هم از تمام دنیا آگاه میشی

99/9/9به تمامه آرزوهام میرسم . لطفا برای من و سلامتی خودتون یه صلوات بفرستید❤❤❤❤
2738

والا من سنتی ازدواج کردم خیلی راضیم 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
مگه قراره ناراضی باشی وقتی طرف خوبه چرا که نه 😊 ایشالا خوشبخت باشید

راستی مشاوره ازدواج میخوای یه مشاور خوب سراغ دارم 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
اخه هیچکس از اول نمیگه قصدم از دوستی ازدواجه چون طرفو نمیشناسه و که ممکنه از طرف خوشش نیاد میگه؟&nb ...

آره خب ولی من شوهرم کلا قصدش دوستی نبود چون از قبل منو می‌شناخت و تحقیق هم کرده بود چندین بار یواشکی خواستگاری کرده بود😂😂😂از دایی مامانم از بابابزرگم از دوسه تا دایی های خودم😂😂

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
2706