2737
2739
عنوان

بنظرتون من میتونم طبیعی بچمو دنیا بیارم

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 67 پست
نه تو نمیتونی بچت سقط خواهد شد🤣🤣🤣

تو چرا تو تاپیک همه چرت و پرت میگی بسه دیگه اگه نمیتونی سوالاتشونو جواب بدی چرا ولوله میندازی تو دلشون

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون تو شهر غریبم کسی رو ندارم اینجا سزارین شم چطوری بچمو بغل کنم. درد سزارین روزهای اول سخته.   ...

که این طور اخه من خودم طرفدار سزارینم واسه همین تعجب کردم انشالله هر چی که خیره برات پیش بیاد

جواب ابلهان خاموشی است
خب پس مشکلی نیس دیگ  من دوستم هم سزارین شد هم طبیعی اگ دوست داری طبیعی بازم با پزشک مشورت کن

دکترم که میرم دنبال اینه تازه منو بگه بیا بیمارستان خصوصی سزارینت کنم میخوام دکترمو عوض کنم

2731
2738
 چقدر زبونت تلخه خجالت نمیکشی به زن حامله اینطوری میگی بعد هم میخندی متاسفم واست بی احساس

ولش کن سق سیاهش بترکه که یاد بگیره دیگه این جوری نگه 

عزیز اهمیت نده اصلا جوابشم نده

جواب ابلهان خاموشی است
 چقدر زبونت تلخه خجالت نمیکشی به زن حامله اینطوری میگی بعد هم میخندی متاسفم واست بی احساس

دوست گلم،ایشون رو چند جای دیگه هم دیدم با همین سبک کامنت گذاشتن،به دل نگیر عزیزم،شما توکل به خدا کن ان شالله هرچی دوس دارین براتون پیش بیاد،فقط ب چنین کامنتایی توجه نکنید که احتمالا پشتش یه شخصیت بیمار هس

2706