2737
2734

دو سال و دوماه پیش سز شدم الان سه ماهه باردارم 

شغلمم ویزیتوری هست سه ماه قبل حاملگی کارمو شروع کردم روزی چند ساعت پیاده روی آروم دارم بخاطر کارم و هیچ مشکلی هم ندارم چون بدنم عادت کرده به این پیاده روی رشد جنینم خیلی خوبه سالمه همه چیش خوبه

حالا با این تفاسیر بنظرتون میتونم طبیعی دنیا بیارمش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا حالا طبیعی 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اره عزیزم فک کنم بتونی دیگ وقتی مشکلی خداروشکر نداری

بارداری قبلیم چون بچه تو شکمم خفه شده بود سزارین اورژانسی شدم تو هفته ۳۴، تازه همون موقع خم تا شش سانت پیش رفته بودم ولی چون جفتم کنده شده بود فشارم رفته بود روی شانزده دیگه گفتن سز اورژانسی وگرنه امون موقع هم طبیعی میتونستم 

2738
بارداری قبلیم چون بچه تو شکمم خفه شده بود سزارین اورژانسی شدم تو هفته ۳۴، تازه همون موقع خم تا شش سا ...

خب پس مشکلی نیس دیگ  من دوستم هم سزارین شد هم طبیعی اگ دوست داری طبیعی بازم با پزشک مشورت کن

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
چرا میخای طبیعی بیاری؟

چون تو شهر غریبم کسی رو ندارم اینجا سزارین شم چطوری بچمو بغل کنم. درد سزارین روزهای اول سخته.

بعد اینکه طبیعی فکر کنم راحت تر باشه یه بار درد میکشی تموم ولی سزارین هر چند بعد چند روز سرپا میشی اما تا سه ماه طول میکشل بخیه های زیری جوش بخوره

عزیزم من خودم دوتا طبیعی دنیا اوردم بعضیامیگن طبیعی وحشتناکه اما فقط یکی دوساعته ولی سزارین بعد عمل دردش شروع میشه من بعد زایمان راحت داشتم کمپوتمومیخوردم😁ی بنده خدارو اوردن که سز شده بود اینقد گریه میکرد نمیتونست تکون بخوره واای بنظرمن سز ترسناک تره😱😱

2706