2733
2739

سلام. من ماه پیش پانکچر کردم و این ماه دکتر گفت تخمدانام جمع شده و میتونم انتقال بدم. همیشه سه روز اول پریود خونریزی داشتم و بعد دو سه روزی لک بینی. این ماه روز اول پریود خیلی خونریزیم کم بود از روز دوم دکتر گفته بود روزی سه تا استرادیول بخورم. از روز دوم که خوردم خونریزیم زیاد شد. امروز روز ششمه اما هنوز خونریزی دارم که کم شده. روز نهم باید برم سونو ولی با این وضع فکر نکنم ضخامت رحمم خوب باشه. کسی هست با مصرف استرادیول خونریزیش بیشتر شده باشه اما ضخامت رحمش هم خوب باشه؟؟

عزیزم من اصلا یادم نیست خونریزیم چجوری شد بالاخره این داروها هورمونی هست و تاثیر میذاره،ولی یادمه استرادیول خیلی خوب بود من ضخامتم فکر میکنم ده اینطورا بود بعذ مصرف استرادیول

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله عزیزم میکرو کردم نی نی م به دنیا اومده شکرخدا،شماام ناامید نباش ایشالا خدا. کمک میکنه و به زودی ...

به سلامتی. خدا رو شکر.

عزیزم برا شما بار اول گرفت؟ بعد از انتقال استراحت مطلق بودی یا فعالیت سبک داشتی. آخه بعضیا میگن باید استراحت مطلق باشی بعضیا هم میگن نه‌. شما که تجربه اشو داشتی کدومو میگی درسته؟

به سلامتی. خدا رو شکر. عزیزم برا شما بار اول گرفت؟ بعد از انتقال استراحت مطلق بودی یا فعالیت سبک دا ...

عزیزم برای من بار اول منفی شد.با اینکه شرایط رحمم خوب بود جنینم کیفتیش عالی بود و با وجود استراحت منفی شد.خیلی حالم بد شد خیلیییی گریه کردم حتی گفتم تا چندین ماه دیگه درمانو قطع میکنم.اما همسرم گفت ادامه بده حتی اگر هفت هشت بار منفی شد،بالاخره اگر تصمیمتو گرفتی این راهو برو،و من تا جواب ازمایشم که منفی بود رو گرفتم قبل اینکه حتی پریود بشم دوباره رفتم دکتر،و سری دوم که حدود چهل روز بعدش بود انتقالم مثبت شد

استراحتم هم هردوبار یکجور بود.فقط بار دوم استرسم کمتر بود چون یکبار منفی شده بود امادگی هر جوابی رو داشتم.استراحتم مطلق نبود،دسشویی فقط فرنگی میرفتم پله پایین بالا نرفتم به جز چندتا پله مثلا حدود. هفت هشت تا.

پیاده روی نمیکردم با اینکه گفته بودن کمش ضرر نداره،ولی ظرفام که کم بودو میشستم غذاب سبک درست میکردم البته بعداز پنج شیش روز اول

چون میگن تا پنج روز اول جنین تو رحم شناوره،من یک هفته ی. ول استراحتم خیلی بیشتر بود،ولی بعد یک هفته حتی خونه مامانم که طبقه سوم بود و. اسانسور نداشت میرفتم

و حتی ارایشگاه رفتم و سعی کردم سرمو گرم کنم

اصلااا همش درازکش نبودم الحمدلله مثبتم شد

اگر سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم

2738
استراحتم هم هردوبار یکجور بود.فقط بار دوم استرسم کمتر بود چون یکبار منفی شده بود امادگی هر جوابی رو ...

خیلی مرسی از راهنماییات. کلی امیدوارم کردی. توکل بر خدا

ایشالا بعد از انتقال مزاحمت میشم‌. فعلا که قراره روز ده سیکل برم دکتر و امروز که روز شش بود همچنان پریودم. خیلی به این سیکلم امیدی ندارم ولی توکل بر خدا. هر چی خودش خواست. درخواست دوستی دادم لطفا قبول کن