2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خانوما راسته میگن اموز ش تکی که میری تو ماشین  برا خانوما حتما یه همراهم باید داشته باشی 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
خانوما راسته میگن اموز تکی که میری تو ماشین  برا خانوما حتما یه همراهم باید داشته باشی

اگه مربیت مرد باشه بله باید همراه داشته باشی اگه زن باشه نه من ۹۵ گواهی نامه گرفتم اون موقع مربیم مرد بود یه نفر همراه میبردم

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
اگه مربیت مرد باشه بله باید همراه داشته باشی اگه زن باشه نه من ۹۵ گواهی نامه گرفتم اون موقع مربیم مر ...

مثلا همین همراه که میبری  باید تا چند روز باهات باشه 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2714
اگه مربیت مرد باشه بله باید همراه داشته باشی اگه زن باشه نه من ۹۵ گواهی نامه گرفتم اون موقع مربیم مر ...

ب نظرتون مربی خانوم بده؟؟؟؟؟

من کسی رو ندارم همراهم باشه باید هانوم بگیرم

مثلا همین همراه که میبری  باید تا چند روز باهات باشه

کلا تا اخر دوره باید ببریش حالا هرکی که میتونی دوستی خواهر مادری چون مربیم آقا بود گفته بودن همراه بیار  یکم خوبیت نداره دیگه یه خانم با یه آقا تنها بیفته تو خیابون😁

ب نظرتون مربی خانوم بده؟؟؟؟؟ من کسی رو ندارم همراهم باشه باید هانوم بگیرم

نه چرا بد باشه درسته خودشون بهت میدن مربی و اگه تونستی تحقیق کن ببین کدوم مربی بهتره با اون برو 

کلا تا اخر دوره باید ببریش حالا هرکی که میتونی دوستی خواهر مادری چون مربیم آقا بود گفته بودن همراه ب ...

اها  من نمیدونستم داداشم گفت باید یکی همراهت باشه  شوهرمم سرکار میره  کس دیگیم نیست 

مگه این برادرشوهر چلغوزمو راضی کنم  باهم بریم گواهینامه بگیرم 

ممنون از راهنماییت 

اها  من نمیدونستم داداشم گفت باید یکی همراهت باشه  شوهرمم سرکار میره  کس دیگیم نیست&n ...

اره باید یکی باشه میتونی خانم بگیری مربی لازم نباشه کسی همراهت باشه 

خب چرا مربی خانوم نمیگیری عزیزم؟؟؟

نمیدونم مربی خانوم هست یانه  . اخه منطقه ما  کوچیکه فک نکنم مربی خانوم باشه  

2706