2726
عنوان

نمی دونم با این زندگی چیکار کنم

266 بازدید | 24 پست

سلام دوستان. من 15 ساله که ازدواج کردم. بچه دار نشدیم و خیلی تو زندگیم مشکل دارم. مشکل بچه از همسرمه و کلا دکترها قطع امید کردن. همسرم با همه خانواده من قطع رابطه کرده. با این بهانه که چون مشکل از منه تو خانواده شما تحقیر می شم. بدون انگیزه است. کار ثابت نداره و اعصاب و روان من رو بهم ریخته. خانواده ام هم به دلیل رفتارهای او اصلا خونه ما نمیان. خسته شدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی به طلاق فکر می کنم. ولی هیچ وقت جرات نکردم مطرحش کنم. نمی دونم کار درست چیه. خیلی ها بهم پیشنهاد می دن که برم یه بچه بیارم بزرگش کنم. ولی من به دلیل اینکه اصلا نمی تونم به شوهرم تکیه کنم شک دارم.

اگ رتو در جایگاه اون وبدی حتما تا الان طلاقت داده بود این ادم ارزش ادامه نداره عزیزم

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

شاید باورتون نشه ولی اگر مشکلی برام پیش بیاد تا حد ممکن سعی می کنم ایشون نفهمه. چون نه تنها در کنارم قرار نمی گیره بلکه اعصاب و روانم رو هم به هم می ریزه.

طلاق..نه بخاطر بچه بلکه بخاطر اخلاق بدش

اخه این چه حرفیه.. بنده ی خدا انگیزه شو از دست داده یه لحظه فکرکن جای اون بودی همه نگاه ها و حرفا برات معنی داشت و به خودت میگرفتی شرایط سختیه راحت حکم صادر نکنید لطفا 

خیلی به طلاق فکر می کنم. ولی هیچ وقت جرات نکردم مطرحش کنم. نمی دونم کار درست چیه. خیلی ها بهم پیشنها ...

اول مشاوره برو اگه خوب نشد طلاق

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ی فکر درست برای زندگیت بکن...ی روز چشم باز می کنی میبینی  بچه که نداری آقا کار نداره پس پول و خونه و سرمایه نداری افسردگی گرفتی و بهترین روزهای عمرت کنار خانوادت نبودی ...باور کن ی روزی می بینی اگر دوباره بخوای باردار شی سنت اجازه نمیده و طمع مادر شدن رو نمی چشی واین بدترین بدبختی برای ی زنه...اگر خانواده حمایتت می کنه باهاشون مشورت کن

عزیزدلم ببین مرد اگه بفهمه مشکل از اونه بدجوری احساس حقارت میکنه، اصلا نباید میزاشتی خانوادت بفهمن، ب نظر من مشکل اصلی از اینجاس، البته اینکه نتونسته ی کار درستی داشته باشه، از درون خودشو داره سرزنش میکنه ک نتونسته زندگی خوبی برا شما بسازه، ولی شما بازم باید در کنارش باشی، خوبی‌اشو ببین و جلوی دیگران بهش احترام بزار تا دوباره اعتماد ب نفسشو بدست بیاره، درسته ک میگید دکترا از بچه دار شدن قطع امید کردن ولی یادت نره گلم هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست، از صمیم قلب برات آرزو میکنم دوباره شادی ب زندگیتون برگرده 

من 38 هستم هنوز ازدواج نکردم

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
اخه این چه حرفیه.. بنده ی خدا انگیزه شو از دست داده یه لحظه فکرکن جای اون بودی همه نگاه ها و حرفا بر ...

درسته عزیزم. ایشون خیلی بی انگیزه شده. ولی من چی؟ گناه من این وسط چیه؟ به جای اینکه سعی کنه که آرامش خانواده رو حفظ کنه، به جای اینکه سعی کنه کمتر این کمبود حس بشه منو به افسردگی کشونده. به خدا من هم بی انگیزه ام. مگه زندگی بدون بچه و بدون روابط خانوادگی و دوستانه چی داره؟ 

برای هر مشکلی هم که پیش میاد تا من بخوام در موردش حرف بزنم، میگه طلاق بگیر برو. هر چیزی رو به این مسئله ربط می ده.

2706