2703
2553
عنوان

باردارم😢خیلی میترسم کمک😭

| مشاهده متن کامل بحث + 338 بازدید | 29 پست
اره هر وقت یکاری صبر میاد توش واسه من اینطوریه که به سرانجام نمیرسه

بیخیال عزیزم 

به این چیزا فکر نکن بد فکر کنی بد سرت میاد 

من بابام به صبر اعتقاد داره ولی من انقدر عطسه میکنم اعتقاداتش جابجا کردم😂😂😂

یه صدقه رد کن دلت اروم کن

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

صدقه بده شده روزی یدونه 100 تومنی بنداز صندوق صدقات خیلی اثر داره

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

اینا استرس های دوران بارداریه منم همش فکر میکردم خدایی نکرده جنینم توی خطره 

اماالان ک بزرگ ترشده و تکوناش و احساس میکنم مطمنم به سلامتی بدنیامیاد

به خودت امیدواری بده

مراقب اون یکی کوچولوتم باش

2714
منم خواهرم زیاد عطسه میکنه کلا عطسه های اون حساب نیست 

نه بابا

من در مورد یه چیزی میخوان تصمیم بگیرن سریع عطسه میکنم 

بابام ای حرص میخوره ازدستم

ولی مامانم صدقه رد میکنه میگه خیره انشالله و تمام

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ببین عزیزم تو خودت بهش فکر کردی و طبق قانون جاذبه داری جذبش می کنی. وگرنه صبر اومدن اصلا اصلا اصلا منطقی و از روی قضا و قدر نیست . بهش فکر نکن تا پپیش نیاد. هر چی رو که زیاد بهش فکر کنی و بهش معتقد بشی اگر خلاف حکمت خدا نباشه برات پیش میاد پس بجای فکرای منفی به چیزای مثبت فکر کن. 

صبر كه مياد يعني هيچ كاري نكن فعلا صبر كن يعني اصلا غصه نخور به خدا واهدار كن اين موضوع و و صبرت و زياد كن 

من وقتي دارم غصه ميخورم صبر مياد اروووووم ميشم قسمگ😁

منم خيلي دوست دارم يچه دومم خدا خواسته بشه خيليييي دوست دارم يهو بياد 😁

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
اره شدیدا اعتقاد دارم چون واقعا خیلی جاها بهم کمک کرده و هروقت اهمیت ندادم کلی به ضررم شده

هروقت عطسه کردی، بگو الحمد لله رب العالمین و یاد خدا کن و سرانجام امور رو به دستهای مهربان و قدرتمند خودش بسپر. اعتقاد و توکل به خدا داشته باش نه خرافات.

ذره ای شک به دلت راه نده.

من برعکس تو اصلا به این اعتقاد ندارم، در لحظات مهم زندگی هم شده عطسم اومده، گفتم الحمد الله رب العالمین و ادامه دادم. نه صبری نه ترسی.

2706