2737
2734
عنوان

میشه نظر بدین بگین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 27 پست
چقد قشنگه , جمع میشه ؟ چجوری درست میشه ؟ میگم تو این گرونی با دویست تومن میشه چیزی گرفت ؟

ااارره...بشین الگوشو بکش...مربع وسطش رو 18 سانت بگیر. حالا دور تا دور همین مربع وسط هم د چهارتا مربع 18 سانت..یکم دقت کنی میشه.اینستا پیج هم دارن میتونی سفارش بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما جشن بگیر😍 ولی توی این شرایط ی جشن دو نفره بگیرید و هدیه بخر واسه همسرت تو سوپرایزش بکن

مریم جان با دویست تومن چی میشه گرفت من زیاد اهل بیرون رفتن و خرید نیستم !

ااارره...بشین الگوشو بکش...مربع وسطش رو 18 سانت بگیر. حالا دور تا دور همین مربع وسط هم د چهارتا مربع ...

مرسی عزیزم اینستا مینستا که ندارم فقققط نی نی سایت رو دارم 

2731
بله...پیراهن.عطر میزنه؟عطر گرون میزنه؟من عطر شوهرمو با 150 هم میتونم یکمشو بخرم.

مادرشوهرم میگه عطر به هم کادو ندین جدایی میاره هیچوقت هیشکی عطر برا همدیگه نمیخرن !

مرسی عزیزم

2738
اره اینجوری که خیلی قشنگ میشه ولی با کرونا رستوران و غذای بیرون تعطیل و کیک هم واسه تولد خودم ,خودم ...

عزیزم اگه جای مطمئن و معتبر که زیادم شلوغ نباشه برید هیچ اشکالی نداره،چون خود رستورانها و کافی شاپا از همه بیشتر مراقبن و ضدعفونی میکنن،بعدم وقتی دستاتون تمیز باشه و به چشم و بینی نزنید در امانید،ویروس کرونا از طریق بلع وارد بدن نمیشه حتی اگر هم بشه با اسید معده از بین میره،دیگه توی این ۶ماه باید سطح اطلاعاتتون خیلی رفته باشه بالا،من خودم خیلی مراقبم و تا جایی که لازم نبوده از خونه بیرون نرفتم ۶ماهه ولی ،اون توضیحاتم دادم که خیالت راحت بشه

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن