2733
2734
عنوان

میشه نظر بدین بگین چیکار کنم

292 بازدید | 27 پست

خووووب!توجایی که زندگی میکنیم و بین فامیل اصلا سالگرد ازدواج رو جشن نمیگیرن ,ولی من دوست دارم حداقل یه کادویی واسه شوهری بخرم ,سالگرد ازدواج و روز تولدم تویه روز هستش , یه تولد خونوادگی میگیرن , امسال ششمین سالگرد ازدواجمونه تا الان هم واسه سالگرد به هم کادو ندادیم بنظرتون کادو بدم یا نه؟ نمیدونم چکار کنم ,دوست دارم یکاری بکنم که با بقیه سالها فرق کنه 

دو نفره جذاب ترِ

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

دو نفری یه شام مفصل بخورید حالا یا توو خونه یا رستوران،بعد احتمال زیاد واست کیک میخره،یه کادو هم تو واسش بگیر،من اولین سالگرد ازدواجمون یه ساعت اسپرت  علاوه بر اون ساعتی که سر عقد بهش دادم و مجلسی بود،بهش دادم ،البته خیلی غافلگیر شد رفتیم یه رستوران شیک و اونجا بهش دادم،بعدم اومدیم خونه و اینا...

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
اره شاید بخاطر اینکه با روز تولدم تو یه روزه    

خیلی روز مهم تریه در مقایسه با تولد.

به نظرم از امسال خیلی عزیز بدونش و براش برنامه ریزی کن.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
دو نفری یه شام مفصل بخورید حالا یا توو خونه یا رستوران،بعد احتمال زیاد واست کیک میخره،یه کادو هم تو ...

اره اینجوری که خیلی قشنگ میشه ولی با کرونا رستوران و غذای بیرون تعطیل و کیک هم واسه تولد خودم ,خودم باید بپزم از بیرون نمیزارم چیزی بخرن ,مخصوصا کیک نه میشه ضدعفونی کرد نه گرمش کرد تا ویروساش بمیرن!

از این باکسای خاطره انگیز میتونی خودت درست کنی بعد بعضی عکساتونو که دو نفره است داخلش بزار و یه هدیه

چقد قشنگه , جمع میشه ؟ چجوری درست میشه ؟ میگم تو این گرونی با دویست تومن میشه چیزی گرفت ؟

2706