2410
2553
عنوان

بچه ها کمک

313 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها من نزدیک 9 ماهه ازدواج کردم. اردیبهشت اقدام کردم برا بارداری و با اقدام اول حامله شدم که تو هفته6خود به خود دفع شد. دقیق 6 خرذاد بود که دفع شد و من 27خرداد پریود شدم که بعدش رفتم سنو همه چی خوب بود. این ماه اقدام کردم دقیق روز تخمگذاری که بشه 6مرداد.و 20مرداد هم که دیروز باشه باید پریود میشدم که نشدم. دوره هام 27 روزه و حتی با ساعت دقیق. ولی هرچی بی بی چک میزارم منفیه. میخام بدونم میشه که چند روز دیگه مثبت باشه؟ من زود میزارم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من پریودیام منظمه حتی بعد سقط که مال همه بهم میریزه مال من سر تایم بود

نه هنوز مونده ب پری دوروز هنوز نشدم ت علائمم داری؟

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
خیلی زود زدی دکتر میگفت بعد ۱۰ روز تاخیر بیبی بزنم ولی من طاقت نداشتم تا ۱۵ روز تاخیر همش منفی بود ک ...

جدی یعنی منم چند روز بعد بزنم؟ اخه من یکی اینکه پریودیم منظمه یکی این که سری قبل با یه اقدام باردار شودم برا همین میگم باردارم. ولی سری قبل هنوز موعد پری نرسیده بود مثبت شد این سری امروزم زدم منفی بود

2714
پریودت گذشتع؟

نه هنوز دوروز مونده سینه درددارم وضعف همشم گرممه اخه من قبل پری سینه دردنداشتم هیچ وقت تخمدان راستم اززمان اقدام تاحالا تیر میکشه امروز بی بی منفی حالمو گرفت😭

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
جدی یعنی منم چند روز بعد بزنم؟ اخه من یکی اینکه پریودیم منظمه یکی این که سری قبل با یه اقدام باردار ...

اره اگ پریود نشدی ک انشالله نشی چند روز دیگ باز بزن 

منم پریودم منظم بود حتی ساعتش هم میدونستم تو ماه اول هم بار دار شدم تا۱۵ روز بیبی منفی میشد کیست هم نداشتم دیگ موندم چی شده بعدم دیگ دیدم باردارم

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
2706