2726
عنوان

شوهرم رفته پیش خواهراش گفته.....

2315 بازدید | 71 پست

وقتی وارد خونه میشم با نفرت تموم وارد میشم حالم از قیافه زنم بهم میخوره.... حالا من 7ماهمه و آقا 4ماه و نیمه باهام قهره و بهونشو کرده ماجراهای 2سال پیش ک با مامانش دعوام شد یا خواهرش!!!!!!در حالی ک من میدونم مشکل جنسی داره و اینا بهونشه و اعتیاد داره ولی ب چی نمیدونم دقیق... بچه ها دیگه برررریدم 4ماهو نیمه تحمل کردم و دم نزدم گفتم شاید بجه ب دنیا بیاد خوب شه... ولی هممممش میره بد منو میگه جلو ننه زبون نفهمش و خواهراش.... بخدا من اصلااا ب خانوادم نگفتم وگرنع بابام پدرشو درمیاره..... خواهراشم ملاحظه نمیکنن 2تا حرفم میذارن رو حرفای شوهرم میان میگن و منم خیییلی بهم استرس وارد میشه.... قبلا میگفتم بچه رو در هرصورت میبرم ولی دیدم خییییلی پروئن و بیشرف گفتم بچه واسه شما من میخوام برم دنبال ایندم.... اونام گفتم وااا ن تو بچه رو میخوای ن شوهرت گفتم خدا ب مامانت بد نده اون بزرگش کنه😢😢😢😢😢😢(بخدا از لج گفتم وگرنه این بچه تموووم دلخوشیمه)....شوهرم رفته گفته همش تقصیر شما بوده من یکی دیگه رو دوس داشتم اینو برام گرفتین بچه ها خیییییییلی دلم شکسته..... شغلش نظانیه دیروز رفتم دفتر قضایی گفتم شرایطم اینه و دیگه بریدم هییچکسم ندارم تو این شهر شوهرمم هر شب منو تنها میذارع آقائه شغل همسرمو پرسید واسمشو ولی من اسمشو نگفتم ک مبادا براش بد شه.... گف دختر عزیزم بذار شوهرت چن جلسه بیاد ولسه مشاوره ک بهش بگیم شرایط شما الان چ شرایط حساسیه و باید مراعات کنه بهت قول میدم همکاراشم نمیفهمن.... حالا چون خواهراش پشتم گفتن ما موندیم وقتی داداشمون نمیخوادش چرررا نمیره؟!😢😢😢😢😢منم میخوام ب این آقا بگم ک ب شوهرم بزنگه ک بره پیشش هم واسه مشاوره هم اینکه شوهرم یکم بترسه .... نظرتون؟؟؟

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موافقم عزیزم.یکم سفت برخود کن.خدا به دلت آرامش بده به فندق تو دلیت هم آرامش بده

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج

از خانوادت چیزی نگفتی

ولی فکر نکنم شوهرت از مشاور بترسه

باید مهریه بذاری اجرا

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

اره به اون اقا بگو شاید اگه پای آبروش پیش همکاراش وسط باشه یکم به خودش بیاد، ولی خدایی چه خانواده هایی پیدا میشن چطور دلشون میاد خدا بگم چیکارشون کنه 

میتونی از من تقلید کنی🙃ولی شک نکن تُ هیچوقت نمیتونی من باشی

ایشالله با مشاوره بهتر میشه از اول نمیخواست تو رو یا الان اینجوری شده؟

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍

الهی عزیزم حتما برو مشاور .

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
چرا از مرد معتاد باردار میشید من نمیفهمم

اون بالا نوشته بود فکر میکنن بچه معجزه میکنه یهو زندگیشون از این رو به اون رو میشه مثل تبلیغات صدا و سیما

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706