2737
2734
عنوان

وااای خدااا هنگ کردم اساسی

512 بازدید | 57 پست

امروز صبح بیدار شدم مامان بابام داشتن شبکه خبر میدیدن‌.مامانم گفت روحانی داره نفت دوسال کشور رو به مردم پیشفروش میکنه.

راسته این خبر؟کسی امروز صبح شبکه خبر دیده به من بگه جریان چیه؟

نکنه خبر خوب اقتصادیش همین بود؟؟؟؟؟؟؟

با این وضعی که من می بینم کار از امام زمان گذشته...دیگه خدا خودش باید ظهور کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی شده؟ به کجا؟ چرا؟

نمیدونم منم فقط وقتی اینو از مامانم شنیدم کاملا هنگ کردم.مگه مردم شرکت پتروشیمی ان؟

2731
من ندیدم ولی خیلیا حدس میزدن گشایش روحانی همین باشه،،،،،دارا دوم رو لغو کردن ملتو بیچاره کردن من ۱۱م ...

آیا به نظر شما این آقا در حال ریدن به مملکت نیست؟؟؟؟؟

من ندیدم ولی خیلیا حدس میزدن گشایش روحانی همین باشه،،،،،دارا دوم رو لغو کردن ملتو بیچاره کردن من ۱۱م ...

اره همینه، ماهم ۳۰تومن ضرر کردیم 

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
2738
آیا به نظر شما این آقا در حال ریدن به مملکت نیست؟؟؟؟؟

شواهد اینطور نشون میده متاسفانه

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
سالهاست همه دارن میرینن به این مملکت ولی این آقا انگار اسهال گرفته ول کن نیست

درود بر شما با تشبیهات زیباتون

اره همینه، ماهم ۳۰تومن ضرر کردیم 

خدا لعنتشون کنه،،،تمام پرتفو من قرمز،،،همه سهمام منفی،،،،شوهر بیچارم میره ۲۴ساعت سرپا وایمیسته پولی که با خون دل جمع کرده بودیم ریختیم تو بورس اخرشم اینجوری،،،،،از اولشم مشخص بود به اینا اعتمادی نیست یه مشت دزد از خدا بی خبر

فقط فکرکنید.مردم بشکه بشکه نفت تو زیر زمین خونشون انبار کنن😂😂

😂😂😂😂😂😂😂

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2706