2733
2734
عنوان

پنج شنبه مهمون داریم از اون مهمونا

1530 بازدید | 106 پست

که تازه عروسه و هی میگ من ال هستم بل هستم . دستپختم اینه اونه . یه شب شام رفتیم خونشون ژله بستنی درست کرد انکاری چی درست کرده بود اونم تو ماست خوری هی میگف هی میگف پفیلا درست کرد هی میگف . شام هم قرمه سبزی با برنج. من چیکار کنم ازش سر باشم ؟ من اصلا ب این چیزا فک نمیکنم ولی با هر کس مث خودش . عادت دارم کنار شام سوپ هم درست کنم اما نمیدونم کِی باید بیارم ب خوردن بره همه شام بیشتر میخورن. شام میخوام زرشک پلو درست کنم. چیارا کنم ؟یا سوپ رو کی بیارم . منم تازه عروسم و هیچی بلد نیسم اومدم از خواهرای گل کمک بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها ۵ دقیقه دیگه امتحان دارم التماس دعا دارم از استرس میمیرم😭

به خودت مسلط باش .نفس عمییییییق بکش توکل کن به خدا .همه چی حله 💄

مرا عهدیست با جانان ...               نکن خواهر من ، نکن ، لایک نکن            💄نماد دختر باباست 
2731
بچه ها ۵ دقیقه دیگه امتحان دارم التماس دعا دارم از استرس میمیرم😭

۳۶۰بار یا جواد الائمه

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

کم درست کن نمونه

میتونی اول سوپ رو بیاری 

بعد جمع کنی شام رو بچینی

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738

سوپو عموما با غذا میارن دگ

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

سوپ رو یه جور بیار که تا غذارو میکشی خورده بشه.

زرشک پلو رو میتونی قالبی در بیاری...زرشک اول بعدشبرنج زعفرنی رو کره بزن بهش و بریز ته قالب بعدش برنج سفید.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706