2733
2734
عنوان

اول صبح خود را با حس ششمی آغاز کنیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 106 پست
اول صبحی نمیدونم چشونه میان نی نی سایت تو کفن فک کنم

حداقل کاش ایدی میاد میگفت بیاین تل 😂😂اخه تو وات گستقیم شماره ی ادم میوفته☹

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
20سال دیگه

ای مادر ب فداش😍😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
میادخونه انگار نه انگار که دعوایی بوده و همه چی آرومه و من چقدر خوشبختم طور😂

محل به منکه نمیده. در حالت عادی من باید برم سمتش الان که دیگه دعوام کردیم

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
حداقل کاش ایدی میاد میگفت بیاین تل 😂😂اخه تو وات گستقیم شماره ی ادم میوفته☹

همون قضیه امضاته

یکیم صبح گروه خانومانه میخواس تو تل ۱ساعت نشده بود عضویتش

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
منم بگو با شوهرم دعوام شده صبحم با حالت قهر رفت. حسش جیه س. نمیاد از دلم دراره؟ 

واسه شما که چاشنی زندگی هستش...زیاد سخت نگیر و به دل نگیر...امروز ساعت 11 پیام محبت امیز برای همسرتون بفرستید بعدش تماس داشته باشید..خواهشا اجازه ندید این بحث ها و دعواهای الکی عادت بشه تو زندگیتون

2706