2733
2734

يه بارم داشتم ليف ميبافتم قلاب لاي پام بود بچه ي همسايه رو دادن بغلم منم نشوندمش رو پام قربون صدقش برم نميدونستم چرا غش كرد سياه شد 

يه ساعت ننش بالا پايينش كرد نفهميد

ماهم نفهميديم اومدم باقيه ليفو ببافم ديدم سر قلاب خونيه رو كاموامم ريخته

نميدونم بكارت دختره رو زدم يا چي😭

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موهام فر بود

ت بچگی مامانمم کوتاهش کرده بود

همسایمون ت حیاطش مرغ نگه میداش و سیم خاردار زده بود

رفته بودم مرغا رو نگاه کنم

کلمو ک برده بودم جلو گیر کرده بود موهام ت سیم خاردارا

مامانم میگ هی دیدم ی صدای گریه ی اروم میاد

اومدم دیدم گیر کردی ت سیم خاردارا موهاتو میکشیدی در بیان نمیشد دردت میگرف🤣🤣🤣

دیگ خلاصه با قیچی نجاتم داد😐😐🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️👋🏻

سلام (-:
2738

دوتا ليف بافته بودم تو بچكي ديدم همه ازم تعريف ميكنن نشستم ١٢تا بافتم خونه ي هركي ميرفتيم ليف هديه ميدادم😭

خدا منو خفه كنه با اين كارم يادش ميوفتم كهير ميزنم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
اعتراف میکنم با این ک بابام همه چی برام میخرید .بعضی وقتا ادامسم رو میزاشتم تو یخچال بعد دوباره میخو ...

تو سلطانی  

من خودم با ادامسم گردنبند درست می کردم

یا قورتش می دادم

دلم نمیومد بندازمش دور

جدی من یه لحظه خوشم اومد از اخلاقت گفتم چه بچه ریلکس و خوبی 😂

اگ ناراحت و عصبی باشم بی احساس میشم🤣

اونجام چون ناراحت بودم زیاد ت فکر استرس و دوری از خونمونم نبودم😬

سلام (-:
2706