2726
عنوان

قلبم اتیش گرفته خدایاااااااا😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 56 پست
خانم واقعا کارت درست بود تو سایتی که پر از مادر باردار این خبرو بذاری؟ واقعا چه لزومی داشت؟ من یکی ...

عزیزم ناراحت نشو. خبر عجیب و غریبی نداده. ماهی ۶،۷ هزار نفر دارن بر اثر کرونا فوت میکنن. همه میدونیم قطعا بینش جوون، پیر، بچه، مادر، پدر، خانوم باردار،... همه جوره هست. نگران نباش. رعایت کنی هیچی نمیشه انشاالله. فقط خدا خودش عقل بندازه تو سر اونایی که رعایت نمیکنن و امیدوارم این مطالب رو بخونن بلکه بترسن و رعایت کنن.😔😔😔

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم واقعا کارت درست بود تو سایتی که پر از مادر باردار این خبرو بذاری؟ واقعا چه لزومی داشت؟ من یکی ...

عزیزم حرفتون درسته اونم حالش خوب نبوده خواسته دردودل کنه کسی که ناراحته وحالش خوب نیس این چیزایادش نمیفته

2728
وایی خیلی دردناکه آخه فامیلای ماکرونا گرفتن خوب شدن 

این همه میگن برای همه یه جور نیست علائم ش و آسیب هاش، قرار نیست همه خوب بشن یا همه بمیرن 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
وای مادر دختره که فوت شده الان چه حالی داره که از اون خونه کرونا گرفته....الهی

واسه دفنش اجازه ندادن کسی بره رفتن از خونه پدرش کفن اوردن مادرش تو حیاط نشسته بود خشکش زده بود تک و تنها بوده 

بله کارش کاملا درسته همین الآن یکی تاپیک زده بود میخواد بره سفر یا تاپیک های عروسی که هرروز کاربرا ...

اتفاقا کارششششش خیلی درسته نترکونین بدونن‌مردم....من‌هنوز دارن آدماییو میبینم‌که میرن سفر...اونا باعث مرگ‌این زن شدن