2737
2734
عنوان

شوهرم‌میگه خیلی داغی

| مشاهده متن کامل بحث + 1228 بازدید | 37 پست
نکنه سقط بشه بچم؟ تب اول بارداری خطرناک‌نیست؟ کمرمم درد میکنه 

نگران نباش تب هم باشه با خوردن مایعات فراوون و سوپ و استراحت حالت خوب میشه و کلا بیرون نرو تو شرایط کرونا و خونه باش رفت و آمد هارو محدود کن که سالم باشی و با آرامش. الانم ریلکس باش نترس چیزی نیست. اگ تا فرذا بهتر نشدی برو دکتر ترجیحا مطب. اونم با رعایت همه چی.بدترین چیز ترس و استرسه. وقتی بارداری اینقد قرص نخور بجاش همین آب ولرم بخوری حالت خیلی بهتر میشه ضرر هم نداره. 

راست میگی؟ عادیه؟ من خودم چرا متوجه نمیشم تب دارم به شوهرم میگم خیلی داغم میگه تقریبا . 

آره عزیزم طبیعیه من خواهر باردار بود اوایل بارداریش همه اش دمای بدنش بالا پایین میشد . خالمم بارداریش و یادم همینطور بوده . همه اشونم اول استرس گرفتن مثل شما بعد فهمیدن عادیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اصلا استرس کرونا رو ندارم . فقط برا بارداریم‌میترسم. یعنی ممکنه با تب سقط بشه؟ کمرم درد میکنه از ...

نه عزیزم خدا نکنه ببین این دمای بدن موقع بارداری بالامیره بنظرم طبیعیه الکی استرس گرفتی عزیزم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
راست میگی؟ عادیه؟ من خودم چرا متوجه نمیشم تب دارم به شوهرم میگم خیلی داغم میگه تقریبا . 

اتفاقا شوهر منم میگفت داغی من پشتم احساس سرما میکردم فقط دستشو میگرفتم میگفتم من داغ نیستم تو سردی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
اتفاقا شوهر منم میگفت داغی من پشتم احساس سرما میکردم فقط دستشو میگرفتم میگفتم من داغ نیستم تو سردی

اره منم‌همینطوری شدم ولی الان اومدم تو هال رو سرامیک راه میرم میبینم سرامیک سرده . شوهرم صبح بره سرکار من از کجا بفهمم خوب شدم یا نه ای خدا چقد سخته

امید زندگیم دوقلوهام😍 
گفتم شاید تب خطرناک‌تر باشه اخه سابقه سقط دارم .‌اخه استامینوفن ساده تو بارداری موردی نداره الانم‌هف ...

عزیزممممم الان بگو برات تب سنج بخره چک کن سریع و اینکه سرخورد دارو نخور اب و مایعات بخور 

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
عزیزممممم الان بگو برات تب سنج بخره چک کن سریع و اینکه سرخورد دارو نخور اب و مایعات بخور 

الان ک نمیشه ولی فردا میرم میخرم تب سنج اخه شوهرم میره سرکار صبح خودم مجبورم برم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
الان ک نمیشه ولی فردا میرم میخرم تب سنج اخه شوهرم میره سرکار صبح خودم مجبورم برم

الان بلند شو س لیوان اب بخور بذار دمای بدنت بیاد پایین

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
2706