2410
2553

من یک هفته پیش دندون عقل کشیدم دوبار بی حسی زد ولی خیلی اذیت شدم . دندون کناریش هم گفت باید عصاب کشی بشه . من خیلی میترسم تازه دیروز لثه م دیگ درد نداره . ولی دندونی ک عصاب کشی میخاد درد داره . قیمت میدونید ؟

هر کسی برای نیت من یکی دونه صلوات فرستاد بهم بگه منم صلوات بفرستم

من دو روز پیش کردم 

ب دکترش ربط دارع 

دفعه قبل خیلیییییی اذیت شدم 

اینبار اصا نفهمیدم و خیلی زود و خوب تموم شد 

دردش تا دو سه روز هست ولی 

قیمتشم از ۷۰۰ شروع میشه تا ۲ تومن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من دو روز پیش کردم  ب دکترش ربط دارع  دفعه قبل خیلیییییی اذیت شدم  اینبار اصا نفهم ...

درد بعدش ک تحمل میکنم عقل کم درد نداشت . وقتی میخاد انجام بده میترسم . دندونت عفونت داشت ک خیلی دردت گرفت؟

من همه کارهای دندونپزشکی رو انجام دادم پارسال. جرم گیری، عصب کشی،پر کردن،کشیدن، جراحی،...😂

هیچکدوم هم درد نداشت خداییش. بعدش که بی حسی میرفت یکم جاش تیر میکشید که با مسکن اوکی میشد.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2714
درد بعدش ک تحمل میکنم عقل کم درد نداشت . وقتی میخاد انجام بده میترسم . دندونت عفونت داشت ک خیلی دردت ...

کاملااا ب دکترش ربط داره 

من اینبار هیچی هیچی نفهمیدم اصا دکترش چون خیلی نامی و کار بلد بود 

کاملااا ب دکترش ربط داره  من اینبار هیچی هیچی نفهمیدم اصا دکترش چون خیلی نامی و کار بلد بود&nb ...

امیدوارم دکتر منم کار بلد باشه . 😔

نه درد نداشت اولش .کامل بی حس بود.بعدشم با ژلوفن حل شد. تازه من ۴ تارو همزمان عصب کشی کردم. اول خر ...

درد بعدش تحمل میکنم موقع عصاب کشی میترسم . یعنی حدودا ۴ ساعت طول کشید؟؟دندون عقل با دوبار بی حسی خیلب اذیت شدم 😭😭😭 گریه گردم در این حد

عزیزم به دکترت بستگی داره البته من عصب کشی کردم خیلی خوب بود اصلا امپولش درد نگرفت و مراحل بعدشم خوب بود فقط اینکه دهانم باید نزدیک ۴۵ دقیقه باز بود ازاردهنده بود وگرنه اذیت نشدم به اون صورت. اثر بی حسی هم که رفت درد معمولی داشتم زیاد نبود.

2706