2733
2734
عنوان

عزیزان من دارم میرم بیمارستان واسه زایمان واسم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 27 پست

😍😍😍😍😍😍واییییییییییییییییییییییی مبارکککککککککک سر زایمان دعا کن خدا دامن همه رو سبز کنه ان شاء الله از زایمان لذت ببر 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

ای جان بسلامتی و تندرستی زایمان کنی عزیزدلم منم دعا کن

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سلامتی برگردید خوش قدم باشه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

سلام  مبارکه منم ۳۶ هفته ۵ روز  زایمان کردم  بخاطر  انقباض .

اگه  منو  یادت بود   دعا کن  کار همسرم  درست بشه

پسرم  ۳۸  روزشه

الان از روز زایمانم  شوهرمو اخراج  کردن.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731

اییی جانم مبارک باشه🤩🤩🤩😍🙏🌹🌺 به سلامتیییی فندق کوچولو رو بگیری بغلت انشاالله 😁🙏

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

آخی عزیزم‌نی نی منم‌۳۷ هفته دنیا اومد😍

انشالله که زایمان‌ خوبی داشته باشی و سلامت با نی نی خوشملت برگردی خونه

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
2738

منم صبح میرم‌واسه زایمان منم دعا نیاز دارم الانم کیسه آبم نشتی داره میده به احتمال زیاد کیسه آبه و دردا هم هست ولی کمه انشالله همه دامن خواهان‌سبز شه زایمان ما هم راحتدباشه

عزیزم ان شاءالله زایمان راحتی داشته باشی و نی نی صحیح و سالم بیاد بغلت،حتما حتما دعامون کن

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

قدم نو رسیده مبارکه عزیزم 

😍😍😍😍😍😍

با اجازه امضا رو کپی کردم

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍