2733
2734
عنوان

دور بودن از همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 29 پست
بعد ۱۵ روز پیشته بچه نداری چن سالتونه چن وقته عروسی کردید

نه کلی میشه تو ماه ۱۵ شبانه روز وگرنه ۳ شبانه روز شیفت ۳شبانه روز خونه.چرا بچه دارم.6ساله ازدواج کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهان خب خودتونید چطورید صمیمی هستین نسبت به هم سرد نشدین

سرد که نه اما بالاخره تا بیاد خونه بخوایم دوباره باهم صمیمی شیم  بریم رو روال عادی زندگی باید برگرده سرکار خعلی سخته خدایی 

امیدوارم یه روزی بیاد که همه بابا ها بابای ایده ال باشن  امیدوارم همه دخترا خوشبخت بشن همه اونایی ک ارزو دارن مامان بشن به ارزوشون برسن وخدا دامنشونو سبز کنه  همه مامانا سلامت باشن وبا عشق بچشونو بزرگ کنن واینکه امیدوارم خداوند از هردوجنس بچه به همه ادما بده   خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره  
دیروز بی بی زدم فهمیدم بله دارم مامان میشم😁 بنظرت میتونم شبکاری شوهرمو تحمل کنم تو بارداری؟

آدم تو بارداریش یکم حساسه ولی من اولاش اصلا نمی‌تونستم پیش شوهرم بمونم اکثرا خونه مامانم بودم چون خیلی معده م داغون بود تازه به بوی همسرمم بدتر میشدم تا ماه چهارم که بهتر شدم سخت بود دوریش اولاش فقط گریه میکردم ولی بعدش عادت کردم.چن وقته ازدواج کردین؟

2731
آدم تو بارداریش یکم حساسه ولی من اولاش اصلا نمی‌تونستم پیش شوهرم بمونم اکثرا خونه مامانم بودم چون خی ...

۱ سال و ۸ ماهه

من ک شهرغریبم مامان کجا بود 

تک و تنهاااا با مادرشوهر غرغرو😑

بنظرت سختم میشه؟ 

من کلا معدم حساس و عصبیم هست یاخدا

۱ سال و ۸ ماهه من ک شهرغریبم مامان کجا بود  تک و تنهاااا با مادرشوهر غرغرو😑 بنظرت سختم میشه ...

یه چیزی بهت بگم سر هیچ چیزی بحث یا ناراحت نشو چون فقط رو بچه تاثیر میزاره من چون خیلی غصه خوردم و عصبی شدم الان بچم خیلی قر قرو و بهونه گیره

2738
شوهرم قاتل جونمه ینی انقد بیخیال و... امروز بهش میگم بی بی دو خط داره بابا شدی  میگ فقط با یه ...

خیلی خودتو اذیت نکن کلا مردای الان بیخیالن خودتو به خاطر هیچ چیز اذیت نکن خوشکلم ایشالا که یه بچه خوشگل و سالم به دنیا میاری

خیلی خودتو اذیت نکن کلا مردای الان بیخیالن خودتو به خاطر هیچ چیز اذیت نکن خوشکلم ایشالا که یه بچه خو ...

ممنون عزیزم اخه همیشه اینجوریه بی مسئولیت و پرو

کلا دیروز رو مخم بود وقتی گفت کو فقط بخاطر این خط میگی خیلی دلم شکست گفتم حیوانم بود میومد جفتشو بغل میکرد خوشحال میشد 

2706