2733
2734
عنوان

تخمک گذاری

85 بازدید | 15 پست

دوستان میشه لطفا بگید تخمک گذاری شما چطوریه؟؟مال من سینه هام زیر شکم سمت راست به شدت درد میگیره و دردش میزنه به کلیه.خیلی برای کلیه ام نگرانم.پیش دکتر زنان رفتم میگه طبیعیه.الانم بخاطر کرونا نمیتونم برم پیش متخصص اورولوژی .میشه راهنمایی کنید دارم دیوونه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا حس و حال من متفاوته چرا؟ من نزديكي ازاد نداشتم ولي نزديك پريود به لكه بيني افتادم بعد پريود شدم تو پريودي مدام سمت راست پهلوم تير ميكشيد

الانم هنوز لكه بيني هستم

تو نت سرچ كردم نوشته لكه بيني بعد از پريود نشانه لانه گزينيه😟موندم الان چيكار كنم واقعا ميترسم تو اين موقعيت مطب دكتر برم😭

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2738
اولین اقدامته

نه الان تقریبا یک سال هست اقدام دارم.دکتر هم رفتم پیش آقای دکتر کریمزایی یزد رفتم تو آزمایشات اولیه من و همسرم کاملا سالم بودیم یه سری دارو دادن بعد خوردن دارو ها تخمک گذاری دردناک دارم 

شما میخواین بچه دار شین یا نه؟؟

قبلا ميخواستم الان بيخيالش شدم 

اما واقعا برام جالبه اگه باردار باشم

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
نه الان تقریبا یک سال هست اقدام دارم.دکتر هم رفتم پیش آقای دکتر کریمزایی یزد رفتم تو آزمایشات اولیه ...

خب پیش یه دکتر دیگ برو 

یوقت کیستی چیزی نباشه عزیزم

من زیاد ب دارو وارد نیستم راهنمایت کنم گلم

2706