2737
2734
عنوان

چیز خوبی نیست

412 بازدید | 34 پست

خفته ها ......زنگ چیز خوبی نیست 

شیشه ها ...سنگ چیز خوبی نیست

وصله ها را به من‌بچسبانید

به شما انگ چیز خوبی نیست 

های عاشق نشو  نمی دانی 

که دل تنگ چیز خوبی نیست

کری از پیش یک سه تار گذشت 

گفت :اهنگ‌چیز خوبی نیست

گفته بودی جنگ یعنی چه ؟

پسرم؛‌جنگ چیز خوبی نیست ... 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این تاپیک هم چیز خوبی نیست 😐✋بدرود 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2731
2738
صبح عالی متعالی 

😂 خواستم برم بخوابم تازه

صبح شماهم پرتقالی🍊🍊

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
من هنو دارم اون شعر دیشب رو میخونم ظرفیت شعر جدید ندارم

😂 😂 😂 بخون بخون تو موفق میشی

به نظر من غیر از بیت « کری ‌‌....»

بقیش قشنگ بود

مرسی🌷

...برای پیروز😍و احتمال انقراضش😔...                                                                                                  ( دهه شصتی هستم )
اخه چرا این حرف و زدی خوشگلم  نظرت محترمه  نظر دوستمونم محترمه  خوبه ب هم احترام ب ...

عزیزم کسی بی احترامی نکرد ودر حد شوخی بود ولی اگه اسی جون ناراحت شد من معذرت میخام منظوری نداشتم 

2706