2733
2734

گلوم از الان خشک میشه دوتا پسر دارم میگم یعنی قراره پشت سر من هم اینطوری کنن البته خب من بخاطر ارامش پسرامم ک شده به زناشون محبت میکنم ولی خدا کنه نمک نشناس نباشن 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

خخخخ نه بابا اینجوریام نیست 

من خودم مادرشوهرمو خیلی دوس دارم چون زن مهربونیه همیشه دلسوزانه در مورد کارام راهنماییم میکنه

من اگه یه زمانی خودم مادرشوهر بشم تنها کاری که میکنم کم حرف بودنه خیلی کم حرف میزنم و وقتیم حرف بزنم با مهربونی و دلسوزی حرف میزنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدبه دلت راه نده

همسایه ما3تاپسرفقط داره

چندماه پیش تصادف کردعروساش خودشون روکشتن بس گریه وزاری میکردن

خیلی باهم خوبن خیلی 

محبت محبت میاره

شمامحبت کنیدودرانتخاب عروس دقت کنیدمثل مادرودخترمیشید

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2731
خخخخ نه بابا اینجوریام نیست  من خودم مادرشوهرمو خیلی دوس دارم چون زن مهربونیه همیشه دلسوزانه د ...

مادر شوهرت خیلی حرف میزنه؟؟؟

یکی از همینا که مدام از مادرشوهرش بد میگه همکلاس منه بعد جلو روی مادرشوهرش چنان میگه مااااادرجووووون،بنظرم خیلیاشون اغراق میکنن،واقعا اگه اینقد به خانواده شوهرشون سرن پس چرا جواب مثبت دادن،من بااینکه هیچوقت خواهرشوهر نمیشم ولی باز طرفدار خانواده شوهرم در بعضی موارد،دوستان کم لطفی میکنن دیگه دیو دوسر که نیستن

2738
یکی از همینا که مدام از مادرشوهرش بد میگه همکلاس منه بعد جلو روی مادرشوهرش چنان میگه مااااادرجووووون ...

یه نفرو میشناسم مادرشوهرش فقط کم مونده جونشو براش بده ولی دختره حتی روز مادر ی زنگ ب زنه نمیزنه

بدبه دلت راه نده همسایه ما3تاپسرفقط داره چندماه پیش تصادف کردعروساش خودشون روکشتن بس گریه وزاری می ...

جدیییی؟اره دوستمم همش میگه خوب فکر کن تا خوب سر راهت سبز شه

خخخخخ خب کم حرف نیست 😅 تنها عیبی که داره از نظر من همینه که اونم چیز خاصی نیس فقط ابهت خودشو کم می ...

کم گوی و گزیده گویییی😂

2706