2737
2734

موزیک زیاد گوش میدم 

ولی خب بخاطر اسمم ژینا گل من 

بس ک میخوندن و شنیدم نفرت داشتم ازش

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو ناز میکنی من ناز‌ می کشم این‌منطق کیه انگار‌‌پیش تو فرق نمیکنه کی عاشق کیه...چاوشی...اولین اهنگی‌که عشقم برام خوند و فرستاد🥰🥰😌😌

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2738

هم اتاقی هم اتاقی برس به دادم اونیکه دل ودینم رو برده خیلی وقته نکرده یادم.یکی این یکی دیگه هم آهنگ نشکن دلموووو به خدا آهم میگیره و....

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
یه اهنگ بود میگفت:بیا بریم  نمیام خسته میشی نمیخوام زنم میشی نمیشم چرا نمیشی نمیگم😂

سوسن خانم چشم عسلی بود🤣

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2706