2733
2734
عنوان

خانمای موفق بیاین

164 بازدید | 21 پست

دوستان من یه کراشی زدم.اومده دایرکت حرفم زدیم ولی من هر سری ک میان دایرکت بعد میگن آشنا شیم یا تلفنی حرف بزنیم یا قرار بزاریم بلد نیستم چی بگم و گند میزنم و دیگه پیداشون نمیشه😂😂😂بنظرتون بهترین جواب واسه اینکه هم مودب و باآرامش بنظر بیاین و هم اینکه نپرن چیه😄😄😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو پ کی میای خواستگاریم😄

نادانی بیماری و درماندگیسیت (مولاعلی ع )معتقدم با پرتاب سنگ به یه چاله پر از لجن خودمم که لجنی و کثیف میشم .بعضیا با حرفاشون همون چاله کثیفن سنگشون نزن.بذار تو عالم خودشون خوش باشن😶/خداجونم شکرت چون من خوشبخت ترین دختر دنیام 🌱روم سیاهه درخواست دوستی عزیزانی که نشناسم رو قبول نمیکنم🙇
خب  چی میشه چی مبگن تو چی میگی،؟

خب مثلا اخرین بار که گفت آشنا شیم و من یه ادم واقعیم میخوام رودر رو باهات بحرفم یا تلفنی.منم گفتم منم دختر بچه نیستم و درک میکنم ولی همش دو روزه همو میشناسیم انتطارتونو ازم پایین بیارین چون بعضی چیزا زمان میطلبه.ولی اون رفت ودیگ پیام نداد😐😐😐😐😐اینم بگم مشکلی ندارم هم از نظر قیافه و هم اندام

2738
چی گفته؟؟چی میخوایی بگی؟؟

خب مثلا اخرین بار که گفت آشنا شیم و من یه ادم واقعیم میخوام رودر رو باهات بحرفم یا تلفنی.منم گفتم منم دختر بچه نیستم و درک میکنم ولی همش دو روزه همو میشناسیم انتطارتونو ازم پایین بیارین چون بعضی چیزا زمان میطلبه.ولی اون رفت ودیگ پیام نداد😐😐😐😐😐اینم بگم مشکلی ندارم هم از نظر قیافه و هم اندام.قبلی هم گفت آشنا شیم منم خواستم بی محلی کنم گفتم خب اینکه شما قصدشو داشته باشین دلیل بر قصد داشتن من نیس.اونم رفت کلا😐

واقعا امتحان کردم.نمیشه بی محلی فقط ازت متنفر میشن.و ادم هرروز تنهاتر میشه

عزیزم عجول نباش بالآخره اونیکه باید میاد .. در ضمن کسیکه با به جواب ندادن میخواد بره به درک بزار بره تو لیاقتت بیشتره هیچکسو لایق خودت ندون تا اونیکه میخوای بباد

عزیزم عجول نباش بالآخره اونیکه باید میاد .. در ضمن کسیکه با به جواب ندادن میخواد بره به درک بزار بره ...

واقعا احساس تنهایی میکنم.دوس دارم کسی باشه.البته یکمم توقعم زیاده.ولی خب اونایی ک میخوام نمیدونم چرا اول خیلیییی مشتاقن ولی باهام حرف میزنن میرن کلا.فک کنم بلد نیستم بحرفم

خب مثلا اخرین بار که گفت آشنا شیم و من یه ادم واقعیم میخوام رودر رو باهات بحرفم یا تلفنی.منم گفتم من ...

خب اولی که قصدش معلوم بوده و کاملا حق با شما بوده و زمان میخواسته و اما دومی،خب فداتشم این که بی محلی نیست،اصلا بی محلی جواب نمیده این وسط،اومدی یارو رو کوبوندی و تخریب کردی بعد میگی بی محلی؟؟باید به دومی میگفتی من باهاتون آشنا میشم که ببینم اخلاقامون بهم میخوره یا نه،اما کلا سعی کن دوره این جور کراشهارو خط بکشی،کسی که دایرکت تو میاد دایرکت بقیه هم میره😉

خب اولی که قصدش معلوم بوده و کاملا حق با شما بوده و زمان میخواسته و اما دومی،خب فداتشم این که بی محل ...

درست میگی ولی خب تو فامیل و اشنامون پسر نداریم😂بعد هم باید از جایی شروع بشه بالاخره

واقعا احساس تنهایی میکنم.دوس دارم کسی باشه.البته یکمم توقعم زیاده.ولی خب اونایی ک میخوام نمیدونم چرا ...

از دنیای مجازی بیا بیرون و پا تو دنیای واقعی بزار خوده خودت باش مطمئن باش پیداش میشه اونی که باید اون بیرون منتظرته 😉

2706