2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با عرضه معذرت از تمام خانما و همسران که عاشق پدر و برادر و همسرشونن،وقتی میبینیم مرد نیست،خیلی راحت محرد میمونیم،به نظره شما پسری که شلواره کوتاه میپوشه و کالج میپوشه و جوراب پاش نمیکنه یا پسری که دولا میشه تا ناکجا آبادش معلوم میشه،میتونه مرده زندگی باشه عایا؟؟

2731
من رشتم انسانی بود گویا  الان میخوام برم روانشناسی بخونم تا دکتراش بخونم  ۲۰ سالته؟

اره امسال 20 شدم، رشتم تجربی بود، 2 تا پشت کنکور تجربی امسال برای انسانی، ولی کلا عشق هنرم مثل طراحی ورزش و موسیقی و بازیگری و اشپزی و البته زبان و روان هم خیلی دوست دارم، اگه خدا بخواد امسال دیگه شروع میکنم نمیزارم حسرت یکیش رو دلم بمونه

2738
اره امسال 20 شدم، رشتم تجربی بود، 2 تا پشت کنکور تجربی امسال برای انسانی، ولی کلا عشق هنرم مثل طراحی ...

تو منی یا من توام منم علایقم همیناست موسیقی ک عشقمه ولی جر میخورم هم دانشگاه برم هم شنا هم.....

چکار کنم

با عرضه معذرت از تمام خانما و همسران که عاشق پدر و برادر و همسرشونن،وقتی میبینیم مرد نیست،خیلی راحت ...

اینم جواب بدم بخوابم 😅 به نام خدا خیر خدانگهدار 😁

🍁🎶  به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند». 🎶🍁

فقط اومدم بگم عقللللل دارن که ازدواج نمیکنن. عقلللل. خوش بحالشون که عقلشون رسید.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
تو منی یا من توام منم علایقم همیناست موسیقی ک عشقمه ولی جر میخورم هم دانشگاه برم هم شنا هم..... چکا ...

😂😂😂اقا امشب همزادمو پیدا کردم کجا بودی تاحالا 😂😂

سرت که خلوت تر شد حتما موسیقیو ادامه بده من پیانو 3 ترم رفتم هفته ای 1 جلسه 1 ساعت، ماهی 200،ولی واقعا آرامش داشتم و میارزید، استادم میگفت اگه ادامه بدی میتونی شاگرد خصوصی بگیری کلاس انلاین برگزار کنی و حتی اگه کارت عالی باشه گروه های موسیقی مثل خواننده ها انتخابت میکنن البته باید سابقه و اعتبار داشته باشی

2706