2737
2734
دم پدرتون گرم واقعا فرشتس درقاب انسان 👌 عمرشون زیاد باد

چرا بعضی خانواده ها اینطورن وای خدا 

بعد من مینالن ک بابام هی میگفت درس درس درس درس درس برید سرکار 

ماشین بگیرید برید فلان کنید بیسار کنید 

والا اینجا فقط شنیدم پدر دلش نیست 

پدر براش افتخاره 

چرا نزاره

دوست پدرم بود پدرم هم مجبورم کرد چکار کنم فرار کنم بشم دختر فراری ما ترک ولر مادرم خرم ابادی پدرم تر ...

اینا دیگ کین 

ما هم لریم 

وای بابا قربونت برم ک هی بش میگم‌بدترین پدری 

خیلی هوامو داشت منم طلاق گرفتم گفت درس میخونی تا دکترا میری سرکار 

ماشین برام گرفت کردم همه کاره 

بعد آخر سر دادم ب ی کار منو بالا ۱۰ تومن میگیره 

مجرد هم بود 

اینا چقد

ظالمن بابامو باید بزارم رو سرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا بعضی خانواده ها اینطورن وای خدا  بعد من مینالن ک بابام هی میگفت درس درس درس درس درس برید س ...

باباها اكثرا خوبن 

مامان هاي قديم خيلي دلشون داماد ميخواس😀

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
تو مجردی پیشرفت کنه متاهلی شوهرش میخوا چ غلطی کنه درسشو تموم کرده خودشو پیدا کرده کاراشو انجام داده ...

گفتم که بحث نیازه یه وقت میبینی همه چی داره اما کسی نیس کنارش . . . برادرخودمم میگه نمخوام ازدواج کنم چون دختراهمه چیروآماده میخوان که بیان سرزندگی خب اونوقت بیاد چه غلطی کنه ! 

🍁🎶  به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند». 🎶🍁
2731
باباها اكثرا خوبن  مامان هاي قديم خيلي دلشون داماد ميخواس😀

پس اینا چی میگن 

من تازه میشنوم ی پدر شاغلی دخترشو نخواد همه پدرا میگن برید سرکار کارمند شید

بابام هی میگفت کارمند شو بعد ازدواج کن جای خوب ی بخت بود

پس اینا چی میگن  من تازه میشنوم ی پدر شاغلی دخترشو نخواد همه پدرا میگن برید سرکار کارمند شید ...

باباي منم همين

ولي مامانم باعث شد ازدواج كنم

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨

آزادیشونو دوست دارن 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2738
اقا با ازدواج ملت چیکار دارین😅 خو خودش تنهایی رو دوس داره نیازی نمیبینه خرابش کنه

نگااااا توهمممم باید شوهررر کنییی😑😑زشتهههه مجرد بمونی مردممم چی میگن اخهه😂😐

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
چرا بعضی خانواده ها اینطورن وای خدا  بعد من مینالن ک بابام هی میگفت درس درس درس درس درس برید س ...

خواین حقیقته که کمن این تیپ پدرا

🍁🎶  به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند». 🎶🍁
منک میخوام ازدواج کنم نمی زارن😐 ولی میشناسم ۴۵ ساله تو فامیل که تازه فیلش یار هندوستان کرده😂

چندسالتونه؟ خانواده منم نمیذارن

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
نگااااا توهمممم باید شوهررر کنییی😑😑زشتهههه مجرد بمونی مردممم چی میگن اخهه😂😐

ببین دشوییم داره فشار میاره میام تو همون تاپیکت

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
 ببین دشوییم داره فشار میاره میام تو همون تاپیکت

نه نه جوجه طلایی غلط کرد نیا نیا😂😂😂😂😐😐😢😢

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2706