2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منک میخوام ازدواج کنم نمی زارن😐

ولی میشناسم ۴۵ ساله تو فامیل که تازه فیلش یار هندوستان کرده😂

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2728
بنظر من که بهترین کاره

دقیقا ادم اگه بتونه که بهترین کاره 

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤             باران رحمت الهی همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسهایمان را برعکس گرفته ایم🌧🌂☔

ازدواج که هدف نیست ، جزیی از زندگیه 

میتونه باشه میتونه نباشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2738

اقا با ازدواج ملت چیکار دارین😅

خو خودش تنهایی رو دوس داره نیازی نمیبینه خرابش کنه

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

به راحتی ازدواج یه انتخابه چیز واجبی نیست مام زیاد داریم ۲ تا دختر عمع دارم ۳۵ ساله و ۴۰ ساله

یه عمه دارم ۴۷ سالشه

خاله مامانم هم ۸۳ سالشه همشون مجردن و راضی

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2706