2726
عنوان

عکس من و جاری خانوم😅

7367 بازدید | 314 پست

اقا امشب فهمیدم جاری دار شدم🤣🤣

نمیدونم کار درستیه ک عکسشو بزارم یا ن

خودش خبر نداره ممکنه راضی نباشه 

ولی کرم درونم میخواد ی مقایسه ریز برم😐(عکس کامل نمیزارم ممکنه کسی بردارع)

حلالم کن جاری جون ایشالا ب وقتش بهت میگم ازت عذر خواهی میکنم😅

دوتا عکس میزارم نمیگم خودم کدومم

بگین کدوم عکس خوشگله😄💜

نگین هرکی زیبایی خودشو داره و فلان درسته ی کوچولو حسودیم شده واسه ورود جاری خانوم اما تاپیکم جنبه فان داره

چند نفر جم شدین بگین بزارم ک میخوام زود برش دارم

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

اگه بره صفحه دوم میدم اون مار افعیه بخورتت

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😁

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2706