2726
عنوان

جاري دار ها تشريف بيارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1485 بازدید | 88 پست
وای خاک عالم همچین جاری هایی هم هست؟ منو ۲تاجاریام انقد همو دوست داریم،با هم مچیم انقد باهم بهمون خ ...

عزيزدلم وقتي ك حسادت نباشه همينطور روابط سالمه

گرچه تعريف از خود خوب نيست اما من كلا حسادت ندارم نشبت ب هيچكي

اخلاقاي بد ديگه دارما اما حسادت رو ن

اين خيلييي حسوده و همين حسادتش باعث شده جايي ك هركس اسم منو مياره اين بخاطر خودنمايي هركاري ميكنه تا از من بهتر. و خوبتر ب چشم بياد 😂

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
😊چ اشکالی داره بیشتر دوستش داشته باشن ..ادما فرق دارن..من و جاریم سه چهار سال فاصله ی سنیمونه اون خ ...

اره خب اینجوری ک شما میگی درسته

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا زوده درباره ی عشق و علاقشون نظر بدی گلم🤣 خانواده ی همسر من چون من یه دونم و خواهرم نداره اوای ...

اوف ایشالا

من الان دلم اشتی میخواد فقد🤣

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
وای خاک عالم همچین جاری هایی هم هست؟ منو ۲تاجاریام انقد همو دوست داریم،با هم مچیم انقد باهم بهمون خ ...

اره هست و تازه تو یه ساختمونیم و من هر روز دارم آب میشمو زجر میکشم 😔😔😔فقط دلم ب ابن خوشه که شوهرم محلش نمیده

2728

جاری منم اینطور بود

شوخی اخری اومد دو دستی بی هوا کوبید پشت کمر همسرم همون موقع بلافاصله یدونه محکم زدم رو بازوش

همیشه ام جلوش استین کوتاه میپوشه شاپی صدا داد😃

دیگه اینکارارو نکرد

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

من 5تادارم فقط یکیش توشهرماست من اخری هستم فقط سالی یبار میریم شهرستان خونش اینقد قیافه میگیره😒بدون هیچ دعوا وحرفی منو توفضای مجازی بلاک کردن دوتا دختر15 و17سال هم داره من پسربزرگم 4سالشه یعنی خیلی تفاوت سنی داریم جای برای قیافه گرفتن نداره ولی نمیدونم چرا اینقد خشکه😬😬😬

جاری من خل میزنه بنده خدا شیرین میزنه دیروز پیششون بودیم هر کی هر چی میگفت این میخندید دلم سوخت باید بستری بشه فکر کنم وضعش خیلی وخیم باشه منگول تازه ما رو تو حیاط نگه داشت بعد رفتیم پیش جاری ناتنیم خداییش با این که آخر شب بود اینقدر اصرار کرد ما رو بردبالا چایی داد خلاصه کلی پذیرایی کرد این خوبه من دوسش دارم یکی دیگه هم دارم اون دیونه تره اییییشه هر موقع بهش فکر میکنم بدنمو کهیر میزنه اینقدر چندشه یکی دیگه هم دارم اونم ناتنیه هیچ حسی ندارم وای خدایا به من صبر بده چهار تا جاری حالا خدا رو شکر من دورم ازشون

اره هست و تازه تو یه ساختمونیم و من هر روز دارم آب میشمو زجر میکشم 😔😔😔فقط دلم ب ابن خوشه که شوهرم ...

خدا بهت صبر بده،هر چقدر هم شوهرت محلش نده بازم شک میفته به جون ادم همش باید چشمش به رفتار جاریش باشه☹

خدا رو شکر من خانواده همسریم چ خواهر شوهرا چ جاری چ مادر شوهر همه از دم خوبن🙂با برادر شوهرامم در حد سلام علیک،اثلا روم نمیشه باهاشون حرف بزنم

خدا بهت صبر بده،هر چقدر هم شوهرت محلش نده بازم شک میفته به جون ادم همش باید چشمش به رفتار جاریش باشه ...

برام دعا کن زودتر خونه بخریم بریم ازینجا خیلی دارم روزای سختی رو تحمل میکنم هیچکس صبره منو نداره تازه این یه گوشه از کاراش بود .من همشون خوبن خداروشکر فقط این عذابم میده با کاراش

برام دعا کن زودتر خونه بخریم بریم ازینجا خیلی دارم روزای سختی رو تحمل میکنم هیچکس صبره منو نداره تاز ...

اینجا ک باهمین خونه خودته؟خو بفروشین ی جا دیگه بخرین...الان دیگ نمیشه خونه خرید انقد گرونه😰طبقه بالا خونه مارو گذاشتن فروش شوهرم قیمت کرد از سرم دود بلند شد فکر نمیکردم انقد گرون باشه،تا یه جایی رو نفروشی دیگه نمیشه ی جا دیگه رو خرید☹متاسفانه اینه زندگی تو ایران

اینجا ک باهمین خونه خودته؟خو بفروشین ی جا دیگه بخرین...الان دیگ نمیشه خونه خرید انقد گرونه😰طبقه بال ...

یه زمین داریم میخایم بعد که قیمتش رفت بالا خونه بخریم فقط دلم ب همین خوشه

یه زمین داریم میخایم بعد که قیمتش رفت بالا خونه بخریم فقط دلم ب همین خوشه

انشالله که قیمتش خوب رشد میکنه و خونه میخرین،به آرامش میرسی

ادم تو زندگیش یکی باشه ک هی دماغش تو زندگیش باشه هی اذیتش کنه کامش همیشه تلخه

من میدونم یروز از اون خونه و محله راحت میشی💙