چند وقته زایمان کردی؟یه چیزی میگم ناراحت نشی من عین دوسال شقاق داشتم اولش گفتن یه هفته بعدش بعدش یه ماه بعدش سه ماه ولی خوب نشد که نشد بلدهم نبودم مجبورم کردن شیرخودمو بدم ولی بازجر دادم برگردم عقب شیرخشک میدم

روی دستش پسرش رفت ولی قولش نه،لطفا لایک نکنید ممنونم                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه همه چی زدم همههههه چی وقتی میخوره میخوام کفر بگم از درد

هنوز یاد نگرفته سینه رو درست بگیره زخم هم شده تحملت تموم شده به نظرم فعلا با دست بدوش شیرت رو چند وعده با سرنگ بهش بده وقتی که خوب شد سینه ت دوباره سینه رو بده ولی این بار همه اصول رو رعایت کن که زخم نشه

یعنی لب بالای بچه داخل نرفته باشه

لب پایین هم آزاد باشه

زبون بالای سینه نباشه پایین باشه

قسمت زیادی از هاله قهوه ای توی دهنش باشه

وقتی که خوب شد سینه رو فشار بده کمی شیر بیاد بیرون بچه رو بگیر جلوی سینه دهنشو که عین اژدها باز کرد از پشت سر سریع به سمت سینه هدایت کن و تقریبا هفتاد درصد از هاله رو بنداز دهنش ان شاالله زودتر خوب بشی

2731

قصد ناامید کردنتو ندارم افرادی مثل من استثنا هستند ولی اگریه دلسوز کنارم بود نمی‌داشت شیرخودمو بدم یه سینم نوک نداشت کلا یکیشم شقااااق.اینو بهت میگم که اگربهت فشار اومدشیر خشک بدی

چند وقته زایمان کردی؟یه چیزی میگم ناراحت نشی من عین دوسال شقاق داشتم اولش گفتن یه هفته بعدش بعدش یه ...

چرا ناراحت بشم عزیزم من به خداوندی خدا قسم ۱۰ جور کرم بیست جور چیز میز گیاهی شصت جور عسل و چربی و فلان و سر بچه ی اولم گفتن ۱ ماه شد دو ماه شد سه ماه دیدم نمیشه با اینکه هزار بار پیش دکتر گذاشته بودم دهنش ببینه که من درست میذارم دهنش ولی نشد که نشد...درد وحشتناک خیلی وحشتناک تحمل کردم آخرش از درد و فشار عصبی خشکید خودش حالا الانم که اینه وضعم

هنوز یاد نگرفته سینه رو درست بگیره زخم هم شده تحملت تموم شده به نظرم فعلا با دست بدوش شیرت رو چند وع ...

مرسی عزیزم لطف کردی...اونقدر فیلم شیر دهی صحیح دانلود کردم دیگه از برم همه چیو ممنون عزیزم دلم میخواد بمیرم فقط

چرا ناراحت بشم عزیزم من به خداوندی خدا قسم ۱۰ جور کرم بیست جور چیز میز گیاهی شصت جور عسل و چربی و فل ...

دقیقا میفهممت.پس بیخیال این داستاناکه شیر مادر فلان است وچنان شیرخشکیش کن البته دکتر برو که شیرا اصولی خشک بشه چون جمع شدن شیر تو سینه هم یه مصیبت دیگس

مرسی عزیزم لطف کردی...اونقدر فیلم شیر دهی صحیح دانلود کردم دیگه از برم همه چیو ممنون عزیزم دلم میخوا ...

خدا نکنه عزیزم ان شاالله خوب بشه زودتر واقعا ناراحت شدم فعلا با سرنگ بده بهش تا زخمت خوب بشه اینجوری بدی بمکه زجر کش میشی

از اول کل هاله توی دهنش میذاشتی و باز زخم شده ؟

مگه چقدر زیر سینه ست هر بار؟ شاید طولانی زیر سینه میمونه که با وجود شیر دهی اصولی باز هم زخم میشی ⁦☹️⁩

پوستت شاید خیلی نازکه حمام میری لیف نزن سینه تو

2706