2726

..۱۰ام برامهمان امد بجزسالاد دست ب هیچی نزدم.با فرداش روز اقدامی ک دکتر گفته بود برای بچه از فردای اون روز دنیا برام جهنم شده  چهاردست وپامیرم..کمردرد عجیب چسبیده ب لگن اون قسمت حالت تهوع شدید.دوبار بالااوردم..هرازگاهی دل درد مثل مال پریود.گفتم شاید حامله شدم امروز بی چکم متاسفانه منفی شد...گفتم ممکنه کلیم باشه از وکشت ادارم دادم نبود شما همچین دردی داشتین؟؟؟اینم بگم اشتهام زیاد شده

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلی نامفهومه حرفاتون

کجاش نامفهومه میگم دل درد وکمر درد وحالت تهوع همراه بادوباربالااوردن دارم ممکنه چ بیماری باشه 

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن
برای چی چش خورده باشی

نمیدونم همینطورمیگم بعدمهمون هاایطورشدم 

۲۹ام

چرا الان بی بی چک زدی هنوز کو 

چهارده روز از لقاح باید بگذره بی بی چک بزنی 

انشالله باردار باشی کمر درد داری از الان باید استراحت کنی 

فکر نکم اینقدر هورمون بالا رفته باشه که بالا بیاری 

چرا الان بی بی چک زدی هنوز کو  چهارده روز از لقاح باید بگذره بی بی چک بزنی  انشالله بارد ...

اره میدونم ب بارداری مربوط نیست خیلی ترسیدم فردانوبت ارتوپددارم

من خودم ماه پیش اقدام بودم درد سینه عجیب ؛سر درد ؛حالت تهوع ؛تیر کشیدن رحم ؛دیگه مطمان بودم باردارم صد در صد ولی بی بی چک زدم منفی شد پنج روز بعدش خود بخود پریود شدم 

در حالی که من دوساله فقط با دارو پریود میشدم 

شاید شما هم داری پریود میشی

نه بابا چرا چشم بخوری  ولی تو این کرونا هم مهمون داری خوب نیست  یه تست کرونا بده

ازعلائم کرونا ممکنه باشه

2706