2733
2739
عنوان

جهان های موازی:ما خودمون هستیم یا همزادمون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9388 بازدید | 341 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاپیک خیلی خوبی بود

دیشب بیدار موندم و خوندم صحبتاتونو ولی امکان انلاین شدن نداشتن

خیلی خیلی بحث جالبی بود

ممنون از استارتر و بقیه دوستان

لطفا اگر بازم از این تاپیکا زدین منو هم تگ کنید

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
2728

اووپس تعجب میکنم تاپیکو نترکوندن این یعنی یکم پیشرفت فرهنگی شخصیتی🤦🏻‍♀😶

مرسی آرنیکا ک همیشه از این تاپیکا میزنی💜

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
سؤال بی جوابیست ..هر کدوم از من ها فکر می‌کنه خودش واقعیست

بنظرتون منظور از یه من دیگه توی جهان موازی نمیتونه همون بدن مثالی ما باشه که توی جهان دیگری که موازی با این جهان پیش میره اما با درجه هوشیاری بالاتری از این جهان, باشه؟ من فرضیه ی n تا همزاد از خودم توی جهان های دیگه رو نمیتونم بپذیرم. البته شاید چون مطالعم کمه هنوز

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
کتاب جهان هولوگرافیک پیشنهاد میکنم خیلی جالبه مشابه این کتاب اگر کسی میشاسه لطفاً معرفی کنه

جهان در پوست گردو رو بخون

کشوری که اسم قبرستوناش بهشته,معلومه مردمش تو چه جهنمی زندگی میکنن_آنچه ب دور خورشید میچرخد زمین نیست،جنایت است.
بنظرتون منظور از یه من دیگه توی جهان موازی نمیتونه همون بدن مثالی ما باشه که توی جهان دیگری که موازی ...

این فرضیه هم می‌تونه درست باشه.. چرا که نه؟؟ می‌دونی آنقدر در برابر این داده ها فعلا ضعیفیم که به نظرم هیچ نظریه ای رو نه میتونیم رد و نه میتونیم صد در صد بپذیریم.. اما این رو هم در نظر بگیر ..شاید هیچ هوشیاری برتری نباشه..تنها تفاوت باشه با من فعلی و من های دیگر.. و واقعا پذیرش وجود nمن دیگه برای قوه ی تصور و درک ما بیش از حد عظیم هست.. به همین دلیل در برابر پذیرشش طبیعیست مقاومت کنیم..

2738
این فرضیه هم می‌تونه درست باشه.. چرا که نه؟؟ می‌دونی آنقدر در برابر این داده ها فعلا ضعیفیم که به نظ ...

بحث هوشیاری و آگاهی بالاتر رو من کاملا بهش ایمان دارم. شاید به جهان های موازی مربوط نشه اما تجربه های نزدیک به مرگ(کسایی که برای چند دقیقه مردن و دوباره به دنیا برگشتن) ثابت میکنه که با مرگ درجه ی آگاهی فرد خیلی بالاتر میره, جوری که با یک نگاه به یک آجر کاملا میتونه بفهمه علت وجودی و تاثیر این آجر روی زندگی ما چیه! توی گوگل سرچ کنید تجربه ی مردن و زنده شدن اقای محمدزمانی رو بخونید خیلی جالبه. بنظر من زنده ی واقعی اونایی هستن که از این دنیا رفتن, چون سطح آگاهی و هوشیاری خیلی بالاتری دارن نسبت به ما و چیزایی رو فهمیدن که ما هنوز نمیدونیم و برای ذهن فعلی ما قابل درک نیست

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
مغز انسان خیلی پیچیدس اطلاعاتی رو در خودش ذخیره داره ک شما اگ ب سطحی از اگاهی نرسی هیچوقت نمیتونید ب ...

شنیدید ک میگن باظهور حضرت آقا عقل ها کامل میشه 

این یعنی همون چیزی ک داری میگی همیشه میشنیدم توقران چیزای هس اگ بدونی میتونی کسرثانیه جای ب جای دیگ منتقل بشی

جهان موازی دقیقا به چه کاری میاد؟

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

به نظرت سیاهچاله یا کرمچاله میتونه راه ورودی به جهان های دیگه باشه؟؟ 

اینکه جسم ب انرژی تبدیل بشه و از سیاهچاله رد بشه

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2706