2703
2553
عنوان

لپ تاپ قدیمیم را دادم به شوهرم👾

148 بازدید | 6 پست

بعد اونوقت همه سرچهایی که من تو کروم دارم، همه رمزام، هر چیزی تو کروم سیو است، ایمیلیام همه چی الان برای اونم در دسترسه. حتی نی نی سایت! چه وضعیه، نه می تونم پسش بگیرم نه اینکه بهش بگم با اکانت خودتو بذار چون نرم افزارهای اوریجینالی که داریم مثل آفیس و اسکایپ با اکانت من خریداری شده و اگر اکانت خودش را استفاده کنه دیگه به این نرم افزارهای اوجینال که همه کارمون با همیناست دسترسی نداره... نسخه اوریجنال ارزونم نیست یه آفیس اوریجینال ۷ میلیون پولشه! اوف در عرض سه سال دو تا لپ تاپ خراب کرده اونوقت من در ده سال دو تا لپ تاپ گرفتم هنوز جفتشونم اوکی هستن. احساس می کنم اینطوری حریم خصوصیم خدشه دار میشه،راحت نیستم رد گذری بیاد نی نی سایت را بخونه یا بانکمو چک کنه، یا ایمیلامو ببینه و بدونه چیا سرچ می کنم. 😔😒

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهش اعتماد نداری؟

اعتماد دارم اما خوب دلیلی نمی بینم از ریز حرفها و عملکرد من اطلاع داشته باشه. یه وقتی آدم یه حرفی می زنه دردلی می کنه، می گذره اگر می خواستم بدونه به خودش می گفتم دیگه...

2720
مگ نمیشه سرچاتو پاک کنی؟خب اکانتتو از  رو لپ تاپت ریمو کن با گوشی بیا

چرا پاک می کنم اما خسته کننده است. نرم افزاراش پاک میشن اونوقت

اگه اعتماد داری خب بگو نبینه دیگه مساله ای نیست

تذ حالا هم این کار را نکرده. از خودم شکم مخصوصا واسه نی نی سایت، خیلی حساسه ذو حرفایی که به دیگران می زنم. دوست نداره با کسی درددل کنم