2733
2734
عنوان

خونواده شوهر پررو

532 بازدید | 18 پست

هرچی میشه زنگ میزنن شوهرم بره کاراشونو بکنه. حالا پدرمادر اوکی ولی خواهراش اخه چرا. کیش رفتیم واسه همسایشونم جنس سغارش داد بخریم. اون روز زنگ زده واسه شوهرم اسنپ بگیر. بیا کولرمو درس کن. واسم قهوه ساز و ترازو بهر. واسم ماشین بنویس. وقتی هم شوهرم انجام نده با من بد میشن میکن زنش نذاشت. ارامش زندگیمو گرفتن

تو کار درست و خوبتو‌انجام بده دیگران خوششون اومد چه بهتر . خوششون نیومد مشکل خودشونه. این مردم از خودشونم راضی نیستن تو چه طوری می خوای همه رو راضی کنی. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نظر،بدین لطفا چطوره

خب تاپیک بزن😡

تو کار درست و خوبتو‌انجام بده دیگران خوششون اومد چه بهتر . خوششون نیومد مشکل خودشونه. این مردم از خودشونم راضی نیستن تو چه طوری می خوای همه رو راضی کنی. 

منم این مشکلو. داشتم. شوهرم.  تازگی خودش.  جوابشو میده.   حالشو میگیره کاراشم کم تر انجام میده خدارو شکر.   دیوونم کرده بود.  بچه هاشم باید میبرد. کلاس.    خودشم. میبرد دکتر. شوهر نداشت انگار.  الان شوهرم فهمیده.  که انتظار بیجا داره.   دیگه محل نمیده

2738
الان پاک میکنم😥نمیخوام تو تاپیک خودم باشه

قشنگه گلم. بلخشید من یکم اعصابم خورده

خب بهش یاد بده کاراشونو انجام نده که وقتی گفتن زنش نمیزاره انقدر نسوزی

عزیزم پروفت عکس خودته

تاریخ9\9\99 شوهرم دیگه عصبانی نمیشه وباهام خیلی مهربوون واروم حرف میزنه😍😍😍😍ماهمه ی بدهی هامونودادیم مشکل مالی اصلا نداریم😍😍کنارشوهرم وبچه هام بهترین روزهارو میگذرونیم😍😍😍پدرومادرم وخواهربرادرم کنارهم شادوهروز بهترازدیروز😍😍😍😍😍زمینی که میخواستیم روخریدییییم😍😍زندگیمون بهترازدیروز😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررت بخاطر همه نعمت هات شکرررررر🙏🙏🙏🙏🙏

منم تاحدودی این مشکلشوداشتم واقعاحرص میخوردم کلی سرشوهرم حرف زدم دعواکردم هی‌میگفت تکرارنکن گفتم انقدرمیگم ک خودتو اصلاح کنی چون بچه ی بزرگه اکثر هزینه های خونه بااون بود واسه هرکاری صداش میکردن دیگ انقد بحث کردم حرف زدم منطقی یابادعوا تابهترشد

H  S
2706