2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بختیاری کدوم شهری؟ اگه تو اصفهان و شهرکردی آره

اهواز عزیزم 

ولی الان تهرانیم یه ۱۷سالی هست

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
2731

سمت ما همه چیو باید خانواده عروس بدن🙄

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
همه چی با پسره؟ 

نه عزیزم مابختیاری هستیم 

و همه فامیل هامون جهازوکامل میدن جز تی وی

اسم خودم سپیناز هست  چون نی نی سایتیادوست دارن اسم کاربراوعکسشونوبدونن گفتم ۵۰درصدشوحل کنم  
2738
ميدونستيد اين غلطه؟؟ همه چيز شرعا و قانونا ب عهده داماده

پدر منم اینجوریه دیگه

مهریه تعداد بالا و بدون شیر بها و بدون حتی تیکه ای لوازم خونه(حتی چوب کبریت) و شرط عروسی خیلی خوب و خونه در شان خانواده عروس

ميشه از ته قلبتون برام از خدا بخواين كه اوني كه تو قلبمه و دارم تلاش ميكنم اتفاق بيفته برام؟🥺مرسي❤️انرژي مثبت بفرستين برام⭐️⭐️⭐️

کورد کرمانشاهم

همه چی با خودم بود ولی تی وی و گاز با همسرم که درمقابل خونه خرید خداروشکر

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫
خب شما ب رسم تهرون میگی من خوزستان رو میگم وقتی دوطرف وصلت بختیاری باشه

نه گلم منظورم اینه اهواز زندگی نمی کنم 

۹۵درصدفامیلامون اهوازن همه ماباهرکی وصلت کنیم جهیزیه کامل می دیم

رسم ترکا هم اکثرا چند تیکه وسایل سنگین به عهده داماده که پدر من رسم اجرا نکرد و خودش خرید و گفت احت ...

احسنت منم می‌خوام همین کار کنم 

این طور برا شأن دختر بهتره نه؟؟ 

همتون هم اینجوری نیستین عروس عموی شوهرم عربه همه چی آورد بجز کولر و تی وی بستگی داره دیگه

اجباری نیست ولی کلا کم پیش میاد یکی ببره اگرم خانوادش بخوان کمک کنن بیشتر طلا میخرن براش .همه چی با کاروانه رو شنیدی (داماد)😄😄😄😄😅😂

بچه ها مهم نیست چی باکیه 

ولی بایدهردوطرف کمک کنن تایه زندگی شکل بگیره 

واقعابرای ۱پسرسخته هم جهیزیه بخرخونه بگیره عروسی بگیره

هردوخانواده بایدبسم الله بگن تاپسرودختر اول زندگی بااستارت خوبی زندگی وشروع کنن

2706