2737
2734
عنوان

تصمیم‌گیری برای بچه دوم

477 بازدید | 31 پست

شوهر من از اون مرداس ک بچه دوس دارن

ولی متاسفانه بخاطر مشغله کاری اصلااااا کمک نمیکنه یا حتی درکم نمیکنه(مثلا دخترم تب کنه شوهرم قبل اینک نگران سلامتی بچه باشه فکر خواب شب خودشه.یا مثلا مریض بشه یا بخوری زمین منو مقصر میبینه و غر میزنه و حتی اولا دعوا هم میکرد ک مراقبش نبودی)اونم انقد حرف زدم قانع شد ک دیگ اینجور وقتا بهونه نگیره و حداقل اگ همراهی نمیکنه حس عذاب وجدان هم منتقل نکنه ک بیخیال شد

دخترم الان دوسال و 8 ماهشه و من دیگ بچه نمیخام چون واقعا سخته مسولیت صفر تا صد بزرگ کردن بچه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بودم دیگه نمیاوردم دست تنها بچه بزرگ کردن خیلی سخته 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2738
نمیدونم کار درستی کردم یانه ولی امشب بهش گفتم دیگ بچه نمیخام و نمیتونم تحمل کنم اینطوری شد ک کلا بر ...

تا ۱۴۰۲ همه اینا یادتون میره 

نترس از این سیاهی .تو شب تابی مگه نه ؟ نترس از مرگ دریا خود آبی مگه نه ؟

والا همسر من کمک می‌کنه ولی من زیر بار بچه دوم نرفتم.للبته چندبار اقدام کردیم ولی بعدش پشیمون شدم و فکر نکنم دیگه بچه دوم بیارم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706