2726
عنوان

خانوما تورو امام حسین یه لحظه بیاین التماستون میکنم آبروم در خطره

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 90 پست
خودش نه  مادر عفریته ش مامانمو گیر آورد همه چی رو گفت ،یک و نیم سال بعد ازون ماجرا من روم نمیش ...

خدا ازش نگذره 

تو هدیه ی خدایی ب من!میشه یه صلوات از ته دل مهمونم کنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره امیدوارم خیر نبینه و دلش همونجور از بچه هاش بشکنه ک دل مادر منو از بچه ش ناامید کرد

مامانت ب بابات گفت ؟ چیکار کردن ؟ رابطتون در چ حد بود؟

ببخشید میپرسم اگه دوس نداشتی جواب نده

مامانت ب بابات گفت ؟ چیکار کردن ؟ رابطتون در چ حد بود؟ ببخشید میپرسم اگه دوس نداشتی جواب نده

نه نگفت، خودش خیلی شکست ،با منم سرد شد خیلی ناراحتی بین من و مامانم پیش اومد همش تنها گیرم میاورد سوال پیچم میکرد ولی وقتی این قضایا فراموش شد رابطه م با مامانم بهتر از قبل شد.

رابطه م با اون آقا حدود ۱۰ سال بود 

اگرم در نگشایی...ز ره بام در آیم...
نه نگفت، خودش خیلی شکست ،با منم سرد شد خیلی ناراحتی بین من و مامانم پیش اومد همش تنها گیرم میاورد سو ...

خدارو شکر ب بابات نگفته

دارم دق میکنم از ترس

به خاله ات بگو به اون اقا بگو به بابام چیزی نگه چیزی هم گفت یقه تورو میگیرم بابام رازی نمیشه منو به اون بده درضمن منم ازش خوشم نیومد 

اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین 
به خاله ات بگو به اون اقا بگو به بابام چیزی نگه چیزی هم گفت یقه تورو میگیرم بابام رازی نمیشه منو به ...

اینجوری بگم میفهمه میترسم منو باهمون تهدید میکنه  

اینجوری بگم میفهمه میترسم منو باهمون تهدید میکنه  

اگه هم گفت بگو اون شماره رو گم‌کردم خطمو گذاشتم تو خونه اومدم دیدم نیس دیگه نسوزوندم فکر کردم پیداش میکنم ولی پیداش نشد حالا حتما خطمو بردن اینکار رو کردن که مثلا من بترسم هیج غلطی نمیتونه بکنه باور کن و نترس

میبینی چ گیری افتادم از ترس از سر شب حالت تهوع دارم

عزیزم استرس داری خیلی بده نگران نباش بلندشو کمی قران بخون بگو خدایا میخوام به حق همین قران ابرومو حفظ کنی انشالله که هر چیزی هست میره وصدقه بده 

عزیزم استرس داری خیلی بده نگران نباش بلندشو کمی قران بخون بگو خدایا میخوام به حق همین قران ابرومو حف ...

ان شالله خدا خودش بهم رحم کنه

اگه میتونی جوابمو بده،مادرت میتونه کمکت کنه و منطقی هست؟؟اگر آره حتما بهش بگو،دوما اصلا نترس چون اون آقا هیچ مدرکی نداره که با تو حرف میزده،سوما به خالت بگو تو خاله منی،مثه مامانمی،چرا راضی میشی که من سیاه بخن بشم

2706