2733
2734
عنوان

دعا گرفتن چیه قضیش؟راسته

949 بازدید | 113 پست

سلام من یه مدته بعد از عقدم همش مریضم هر دکتری هم میرم نمیفهمن چی هست بعد یه موقع ها اد شوهرم دلسرد میشم الکی ایراد میگیره در صورتی که ایراد نداره گاهی یهو بی احساس میشه به نظرتون دعا هست اینا؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بنطرم اره

مثل ادمای عقد کرده نیستیم انگار سال هاس کنار منه تو پیام گاهی حرفای قشنگ میزنه ولی انگار گاهی وجود ندارم میگم بخاطر گلوم اصلا گاهی حوصله ندارم باهاش بحث کنم

منم بعد عقدم غروب ک میشد حالم بد میشد یعنی هر روز غروب سرگیجه داشتم فشارم میفتاد حالت تهوع. تخم مر ...

چه جوری شکستی؟

قبل و بعدش چیزی گفتی توضیح بده منم انجام بدم حالم امشب خوب نبود

منم بعد عقدم غروب ک میشد حالم بد میشد یعنی هر روز غروب سرگیجه داشتم فشارم میفتاد حالت تهوع. تخم مر ...

من گلوم یه حالیته هی تغییر حالت میده یهو از شوهرم دلسرد میشم گاهی دوستش ندارم بخاطر اینکه گاهی توجه نمیکنه بهم مثلا ذوق نداره

2738
بنظرمنم اره

اصلا هر دکتری میرم چیز خاصی نمیگه ولی از درون داغونم همش ناامیدم غصه میخورم گاهی خوبه یهو شوهرم بی احساس میشه میگم چرا اینطوری میگه مشکل تو نیست برای کارمه ولی مثل اوایل ذوق نداره در صورتی که من مهربونیم سر جاشه

اول لوزه هام باد کرد بعد گلوم جوش نارنجی زد برای رفلاکس بعد زبونم خشک شد بعد یور گلوم باد کرد رفت تو ...

خوب ببین یه دعا هست یه طلسم یه موکل تو جیم طرف فرستادن خودت احساس میکنی گدوم برات گرفتن ادم بدی دور اطرافت هست یا تو خانواده همسرت

2706