2737
2734

مامانم همیشه میگه با توجه به تجربه خودش و دوستانش و اقوام و ...

به این نتیجه رسیده که توی خانواده های معمولی که معمولا خانم ها اکثر کارهای بزرگ کردن بچه رو دارن،

بیشتر از دوتا بچه داشتن فشار زیادی به مادر خانواده و حتی پدر میاره.

میگه چون بیشتر خونه ها دو و سه خوابه هستن، و کسی معمولا پرستار و خدمتکار نداره و  ...

خیلی دیده وقتی تعداد بچه زیاد میشه ، انگاری  از ظرفیت مادر خارج میشه ، نمی تونه واقعا بهشون برسه و در حق بچه ها و خودش ظلم میشه.

میگه بین کسایی که میشناسه تا سه تا هم گاهی خوب بوده ،، ولی بیشتر از اون ندیده زنی تو میان سالی بدن سالمی داشته باشه.

و اکثرشون مشکلات جسمی زیادی دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا درست میگن مادرتون خدا نگه دارشون باشه

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2728
2738

وقیقا خوب گفته مادرت 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
آره حق با مادرته  البته استثنا هم هست زن عموی شورم ۲۰ تا بچه داره الانم خیلی سرخال وخوشکله هنوز ...

۲۰ تا اااااااا

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

به نظر من حرفشون درسته ولی نه در حالت کلی

مثلا من اگه تو اتریش زندگی میکردم ۳ تا بچه میاوردم

ولی اینجا تو یه دونه اش هم مرددم

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706