2733
2734
عنوان

لباس خواب

812 بازدید | 23 پست

سلام .بچه ها کیا لباس خواب می‌پوشم

من امروز رفتم یه لباس خواب فانتزی گرفتم .خواستم موقع پیری نگم من این چیزارو ندیدم عمرم رفت .راستش به خودم هدیه دادم حالا هم میگم چه کاری بود حالا با یه بچه 8ساله

خوب کردی.من ی عالمه دارم ولی الان حاملم😁😁😁خیلی مضحک میشم توشون

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه رو بخوابون لباستو بپوش. نزار به دل خودت و شوهرت بمونه زندگي همين روزاست كه داره ميگذره عزيزم

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
2728
2738
مبارکت باشه بپوش تا مثل من پشیمون نشی الان پسرم شده ۱۳ساله و من حسرت به دل البته اتاق ندارم داشتم صد ...

اتاق نداری پس چیکار میکنی با یه بچه 13 سالع؟

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
اتاق نداری پس چیکار میکنی با یه بچه 13 سالع؟

بادوتا بچه البته پسرم۱۳ دخترم۱۲ اتاق خابمو نصف کردم دادم به بچه ها خودمون روتخت خوابشو تو حال میخابیم تخت خواب خودمم جمع کردم خونه ام یک خوابه است

2706