2737
2734

کمتر گیر میدم ..مزاحم کارش نشدم.. صبحانه رو باهاش خوردم.. شماها هم سعی کنید خودتون رو دوست داشته باشید تا شوهرتونم جذبتون بشه 

مشاور تحصیل هستم

حالا شما امتحان کن اگه ج داد بعد

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😕ما فقط جمعه ها شبحانه میخوریم با هم 

بقیه روزا من تا لنگ ظهر خابم و شوهرمم خودش میخوره میره .کاری ب کار من نداره 

.گفتم هی نپرسین امضام بخونی .من خاهر گوگوشم😁😁اون رفت من اومدم ینی اون رفت با یه کاربری دیگه بیاد 😂الان آوارس واس یه خط🙄خاهرای کوچیک لطفن انقد رو مخ خاهر بزرگا راه نرین .حرفشون گوش کنین وگرنه میزنه شل پلتون میکنه😄😄😈الانم اونو زدم کنار خودم آمدم😁آخه خط مال شوهر منه 
2738

آفرین به شما موفق باشین👌👌 

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

من عین پروانه دور شوهرم میگشتم.انقدر امتحان کردم.بعضی وقتا محل نمیزاشتم میدیدم اونم هیچکاری نمیکنه.فهمیدم اصلا دوستم نداره براش مهم نیستم.تا بهش نگم ظهرا نمیاد خونه تا نگم نمیبرتمون بیرون من نرم طرفش محلمم نمیزاره.بنظر من اکثر مردا بیشعورن بینهایت

😕ما فقط جمعه ها شبحانه میخوریم با هم  بقیه روزا من تا لنگ ظهر خابم و شوهرمم خودش میخوره میره ...

اگه تو هم باهاش صبحانه بخوری محبتش بهت بیشتر میشه مردا دوس دارن بهشون حسی رو منتقل کنی که انگار همیشه پشتشونی

مشاور تحصیل هستم
من عین پروانه دور شوهرم میگشتم.انقدر امتحان کردم.بعضی وقتا محل نمیزاشتم میدیدم اونم هیچکاری نمیکنه.ف ...

هنوز قلش نیومده دستت اونو باید تشنه نگه داری 

مشاور تحصیل هستم
2706