2726
با گوش پاکن به لوزهات زدی؟بعضی وقتا آبلیمو و عسل بهش میدم

اره عزیزم یه مقدار ابلیمو ریختم تو یه استکان بعدش با گوش پاک کن میزدم توش میزدم رو لوزه ها هم درد ارومتر شد هم کم کم ورمش و عفونتش رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میترسم ببرمش برای عمل 

منم ایقد میترسیدم ک نگو ایقد گوگل و نی نی سایت زیر رو کردم اما سخت نیست اصن  فقط دو سه روز اول ک خودشون میترسن چیزی بخورن آدم کلافه میشه ،دکترا اگ نظرشون اینه عمل شه خیلی بزرگه بکن ولی بصبر یکی دو سال دیگه،من دیگه به جونم رسید ک مجبور شدم عمل کردم چون واقعا عذاب میکشید 

یکی میگفت پسرم سه سال عمل کردم دوباره در اومدن لوزه هاش

عههه بر هم میگرده مگ لوزه اولین باره میشنوم چ جالب

منم ایقد میترسیدم ک نگو ایقد گوگل و نی نی سایت زیر رو کردم اما سخت نیست اصن  فقط دو سه روز اول ...

در حالت کلی خوبن اذیت نمیشه آخرین بار شیش ماه پیش ورم کردن بردمش دکتر وقتی هم میخابه با بینی نفس میشکه ولی وقتی بستنی میخوره ورم میکنه صداش عوض میشه

اگه لوزه بزرگ باشه و به موقع عمل نشه کلی مشکل واسه بچه پیش میاد روی شنوایی بچه تاثیر میزاره فکش تغییر میکنه حتما با دکتر مشورت کن

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
هر وقت وضعیت سفید شد حتما ببرش دکتر تا ببینه 

خواهر شهر ما کوچیکه هیج دکترو بیمارستان خوبی نداره یا باید برم کرمان یا بندر عباس اگ همین شهر خودت بود راحتر بودی

خواهر شهر ما کوچیکه هیج دکترو بیمارستان خوبی نداره یا باید برم کرمان یا بندر عباس اگ همین شهر خودت ب ...

دیگه خودتون میدونید هر جور راحتین

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
2706