2726
عنوان

قطره ی آهن برای نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 24 پست

من دو سااال تمام به دخترم قطره آهن دادم و اصلا دندوناش سیاه نشد 😊

چون واقعا براش وقت گزاشتم و بهش رسیدم...

اول اینکه قطره رو میریختم‌داخل یه ذره ته استکان شیره انگور یا آبمیوه تازه ،و کمی هم آب میریختم‌روش و میدادم میخورد...از روش هم دو قلپ بهش آب میدادم....

بعدش با صبوری مینشوندمش رو پاهام و یه استکون آب میزاشتم کنار دستم... انگشت اشاره دستمو هی میزدم داخل آب و شعر دندون دندون براش میخوندم و میکشیدم رو دندوناش...از بیرون از داخل ....

خلاصه بعد هر بار قطره دادن یه ۵ الی ۱۰ دقیقه روی دندوناش کار میکردم و الحمدلله حتی یه لک هم روشون نیافتاد....باید براش وقت بزاری...

در ضمن گاهی هم فقط با آب خالی و شکر قاطیش میکردم و میدادم ....در کل بهتره قطره خالی به دندوناش نخوره...حالا میل خودته با چی قاطی کنی و بدی بهش....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین قطره آهن ایرانی از نظر کیفیت آهن بهتره آهنش بیشتره ولی اگه نگران دندونشی من دو سال فروسیس دادم لیپوزوفرم وقتی گیرم نیمد خریدم و همچنین فروزمال.‌سیاه نشد دندوناش. 

ولی الان پسرم ۲۷ ماهشه ۴تا دندون پرکرده و عصبکشی شده داره و ۴تا هم فردا صبح نوبت پرکردن داره.چرااااا؟

چون شیر شب هر وقت خواست خورد. 

از شیش ماه به بعدشیر شبشو قطع کن ۶ ساعت نبایدشیر بخوره نصف شب. اگه خورد حتما بعدش آب بده بخوره. 

قطره آهن خوده دندونو سیاه نمیکنه پدسیدگی موجود در دندانو سیاه میکنه

من پودر فرامکس میدادم عالی بود 

میشه تو سوپش بریزی فوق العاده خوشمزه و خوش بوعه 

میتونه اب بریزی روش و به عنوان ابمیوه بدی بهش خیلییی خوشمزس و به هیچ عنوان سیاه نمیکته

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد