2410
2553
عنوان

قطره ی آهن برای نوزاد

183 بازدید | 24 پست

سلام مامانای مهربون.من یه ماهه شروع کردم قطره ی آهن به پسرم میدم البته فروس سولفاتی که بهداشت داده تا الان که خدارو شکر هنوز دندوناش سیاه نشده.خیلی نگرانم که سیاه بشن به نظرتون قطره ی آهن خارجی بگیرم از بیرون؟ولی دوستم بهم گفت که به دخترش قطره ی اهن خارجی داده ولی بازم سیاه شده؟کسی راه حلی داره که اصلا سیاه نشن؟

همه ی آبانی ها سهم من هستن😑😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

من به پسر بزرگم سیدرال گوچه میدادم اصلا سیاه نشد کوچکهدهم همینو میدادم سری قبل دکترش فروزومال نوشت گفت مشابه همونه و خوب بود اصلا سیاه نکرد داروخانه گفت لیپوزوفر هم مثل همینا هست این سه تا اصلا سیاه نمیکنه

اخه عزیزم الان دو تا دندون داره نهایت ایشالله وقتی پر بشه سیاه میشه مگر بلافاصله اب بدی 

من دکتر فروگلوبین تجویز کرد

هم طعمش خوبه سیاه نکرد

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
از کی بهش غذا میدی؟دخترم پنج ماهه اس خیلی برا غذا علاقه نشون میده

از پنج ماهگی شروع کردم .پسر منم خیلی به غذا علاقه نشون میداد با مشاور تغذیه صحبت کردم گفت کم کم شروع کن بده که بعدا دلزده نشه.اولا فقط فرنی بده زیاد غلیظ نباشه

همه ی آبانی ها سهم من هستن😑😅
2706