1822
1823

سلام عزیزان💝

🌺آیه أَمَّنْ یُجیب شصت و دومین آیه سوره نمل است و معمولا  این آیه برای نجات از گرفتاری، ناراحتى و بیمارى‌ها توسط مسلمانان خوانده می‌شود

🌺ختم أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ               

به این منظور انجام می‌گیرد که ما خود را مصداق موجودی مضطر و درمانده و خداوند را مجیب و فریاد‌رس و دستگیر می‌یابیم و این آیه را با توجه به مضمون و محتوای آن به قصد جلب عنایت و امداد خداوند و نجات یافتن از گرفتاری و بلا می‌خوانیم.

🌺عزیزان ب مدت یک هفته ب نیت

🌺شفای مریضا

🌺رفع گرفتاری

🌺و حاجتروایی من و تمام کسانی ک در این ختم شرکت میکنن هر چنتا ک میتونید اعلام کنید لطفا🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

دوستان برای حاجت من دعا میکنید؟؟؟ 🥺🥺🥺🥺

ب نیت امضام😳😳😳 توروخدا

شمایی ک داری امضامو میخونی..آره با خوده خودتم.. از خدا میخوام ترو ب همون آرزویی ک تو فکرشی برسونه..   میشه با اون قلب مهربونت،تو اون قنوت دستات، واسه سلامتی داداشم صلوات بفرسی؟؟ آخه منو خانوادم خیلی ب صلواتت محتاجیم   اللهم صل علی محمد وآل محمد

100 تا و اینکه برای مادر شدن منم دعا کنید 

ایمان دارم در پس روز های سخت                          روز های که خسته ام                                      دلسرد و دیوونه ام.                                                                    غمگین و منتظرم.                                             خداوند آرامشی به عنوان هدیه گذراندن این دوران برایم کنار گذاشته.                                                                     لازمه رسیدن به آرامش فقط صبره...❤

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

1825

تورو خدا دعاش کنید...برا کوثر خوندمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4846305/سینوسم-خانوما-تورو-همون-خدا-بیاین-پر-بازدیدش-کنید

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه قرمز هستموزن اولیه 90 تاریخ شروع 1 مهر 1399  وزن هدف 60 حال مطالعه هستم لطفا برام دعا کنید رب زدنی علما تاریخ 9/9/99 تاریخ به یادماندنی منه ...بالاخره به آرزوم سیدم خدایا شکرت

همین الان خوندم برات 100 تا 

ایمان دارم در پس روز های سخت                          روز های که خسته ام                                      دلسرد و دیوونه ام.                                                                    غمگین و منتظرم.                                             خداوند آرامشی به عنوان هدیه گذراندن این دوران برایم کنار گذاشته.                                                                     لازمه رسیدن به آرامش فقط صبره...❤
1856
الهم صل علی محمد وال محمد حاجتروا بشی🌺

🙏🙏🙏🙏💓💓💓💓💓

شمایی ک داری امضامو میخونی..آره با خوده خودتم.. از خدا میخوام ترو ب همون آرزویی ک تو فکرشی برسونه..   میشه با اون قلب مهربونت،تو اون قنوت دستات، واسه سلامتی داداشم صلوات بفرسی؟؟ آخه منو خانوادم خیلی ب صلواتت محتاجیم   اللهم صل علی محمد وآل محمد
1826
1845