2737
2734
فقط اون 3درصد 😊

🤣🤣🤣🤣🤣

اون ۳ درصد کم زیاد میشه گاهی هست گاهی نیست

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
بابا من شوهرم بارها زنگ زده بیا ببرش ولی باز خودشو حقیر میکنه بگو اخه فکر میکنی کیه  که این همه ...

واقعا 

فکر نمیکنم باباي من باز بزاره ببينمش حتی 

شاید بچم نزاره بيارم پیش خودم 

و آرومم میکنه ولی خودش داغون ميشه ولی من انقد دوسش دارم تا جایی که ديگه نتونم بهش نمیگم 

ولی ی حسی بهم ميگه اگه بهش بگم دلمو آروم میکنه 

ولی بعد عواقبش برام.بد تموم ميشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا  فکر نمیکنم باباي من باز بزاره ببينمش حتی  شاید بچم نزاره بيارم پیش خودم  و ...

من به جایی رسیدم که آرزوی مرگ بابامو کردم که حداقل نباشه تا بتونم برا زندگیم خودم تصمیم بگیرم و راحت بتونم زندگی کنم نه اینکه هر لحظه پای یه نفر رو به زندگیم باز کنه که بیاد منو نصیحت کنه و مثلا نذاره جدا بشم 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2731
چرا از مامانم بدم بیاد تو این زندگی نمونه یعنی منو بزاره و بره بعد اون دلم رو به کی قرص کنم بچه بی م ...

دقیقا بعضیا به من میگن اگه شوهرت بده طلاق بگیر اولش که طلاق به این راحتی نیس که هم بری بگن بفرما طلاقت بعدسم آدم وقتی بچه میاره در قبالش مسئوله طلاق بگیرم بچم زیر دست میشه😔

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
2738