2737
2734
عنوان

آیا کار صاحب کارم درست بوده؟

563 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها جون

من کارمند یه دفتر بیمه ام صاحب کارم کارمزد زیادی میگیره و من پیشش خیلی کار میکنم قرار شد یه منشی بگیره و به اون اندازه من بده من بهش گفتم حقوق منو زیاد کن گفت امکانش نیس

بعد من واتساپم تو کامپیوتر دفتر هست با دوستم دردودل کرده بودن زده بودم انقد کارمزد میگیره ب من چقد کم میده همه کارا دفترم من میکنم امروز مرخصی بودم رفته واتساپم رو خونده و سریع بهم اس داده دیگه نیا چرا پشتم حرف زدی و... من بهش گفتم شما حق نداشتی واتساپ منو بخونی و..‌

به نظرتون رفتارش درست بوده؟

خدایا کمکم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما حق نداشتی واتس اپ خصوصیتو تو کامپیوتر دفتر نصب کنی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738

چقدر بیشرف بوده ک رفته واتساپ شمارو خونده😐

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
کارش درست نبوده   ولی طبیعی بوده , هر کی هم بود جهت کنجکاوی اونکارو میکرد ، کار شما اشتباه بوده ...

آره نمیدونستم میخونه بعد من خیلی زحمت کشیدم پیشش خیلی بیمعرفته کلا

خدایا کمکم کن
2706