2726
عنوان

متنفرم از تلگرام لعنتی‌

186 بازدید | 15 پست

همش انلاینه اونجا اصلا معلوم نیس واقعا انلاینه یا تل الکی ان میزنه گندش بزنن خراب بشه ایشالا بیصاحاب مونده😔

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه لست سین  ریسنتلی باشه     و کسی اخرین بازدیدیشو نبینه  اگه برای کسی ان ...

ریسنتلی نیس

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
آنلاینه خواهر جایی دیگه سرش گرمه

😔😔😔😔😢😢😢

الڪے ؟؟ چقد الڪے بزنہ ؟؟ فوقش یہ بار دو بار  فوقش ده مین یہ ربع 😕

بیست مین بعد اف‌ شدن انلاین میزنه‌حالا من نمیدونم الان‌واقعا انلاینه یا الکی ان زده 

چرا ناراحتی که انلاینه ؟ برای شما وقت نمیذاره  یا شکاک هستی ؟

جفتش 

جفتش 

برای اولیش حق دارین   و همین که وقت نمیذاره  باعث میشه برای دومی هم حق داشته باشین و شک کنین 

اما اگه وقت میذاشت براتون  دیگه انلاین بودن یا نبودنش به خودش مربوط بود چون یه مساله شخصیه 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2706